Ja od kiedy skończyłam liceum nie mogę utrzymać dobrej formy. W liceum byłam szczupłą dziewczyną. I tak naprawdę nie wiem co się stało, że potem tak nagle zaczęłam tyć. Nie przypominam sobie tego żebym jakoś radykalnie zmieniła dietę.Chociaż na pewno miałam już mniej ruchu.

Bardzo dobry trener personalny w Krakowie

dobry trener personalny w KrakowiePo liceum bowiem poszłam do pracy typowo siedzącej. I tak w pracy tylko siedziałam i nawet jadłam przy komputerze. Potem do domu wracałam samochodem i nie miałam praktycznie żadnego ruchu. Zawsze gdy zaczyna się wiosna obiecuję sobie że zacznę ćwiczyć jednak tak się nigdy nie dzieje bo mi się po prostu nie chce. W tym roku jednak skończyłam trzydzieści lat i doszłam do wniosku, że po prostu jest już najwyższy czas na to żeby coś ze swoim wyglądem zrobić. Potrzebny był mi dobry trener personalny w Krakowie bo wiedziałam, że sama nie będę potrafiła się zmotywować. Czytałam różne opinie w internecie i znalazłam chyba najlepszego trenera personalnego w mieście. Już na pierwszym spotkaniu powiedział mi dokładnie czego ode mnie oczekuje i że u niego nie można się lenić i sobie odpuszczać. Spodobało mi się to podejście. Treningi były w dosyć ciężkie jednak także szybko zaczynałam widzieć efekty. Zaczęłam też zmieniać życie dla tego treningu. To znaczy zaczęłam się zdrowo odżywiać a do pracy jeżdżę teraz rowerem i bardzo mi to odpowiada. Wszyscy w pracy zauważyli, że schudłam.

I mówili, że teraz znacznie lepiej wyglądam. Ja też się tak czułam. Zresztą po jakimś czasie polubiłam już ćwiczenia. Byłam zdyscyplinowana i ćwiczyłam regularnie. Moim zdaniem też zaczynałam zmieniać się nie tylko zewnętrznie ale i w środku. Nie oglądałam już w domu tylko telewizji tylko także swój wolny czas spędzałam aktywnie i to daje mi dużo przyjemności.

Related Posts