Gdy organizowaliśmy swoje wesele z mężem staraliśmy się żeby wszystko było najwyższej jakości ale też żeby zbyt dużo nie kosztowało. Musieliśmy się liczyć z kosztami bo po prostu sami płaciliśmy za wszystko. Obydwoje nie mamy zbyt zamożnych rodziców i nie chcieliśmy ich obciążać takimi wydatkami.

Dobry wodzirej na wesele

dj wodzirej krakówZastanawialiśmy się jakiś czas czy lepszy byłby dj i wodzirej na wesele czy też zespół. Wiadomo, że koszt wynajęcia zespołu jest dużo większy. I dlatego też wybraliśmy dj. Chociaż miałam wątpliwości jak to wszystko będzie przebiegało. Jednak na weselu już od samego początku byliśmy miło zaskoczeni. Wodzirej tak świetnie zaczął to wszystko robić, że chyba wszyscy goście nie mogli w to uwierzyć. Tu nie było opcji, że ktoś by mógł się nie bawić. Wodzirej tak zachęcał osoby do zabawy, że nawet te osoby, które na co dzień nie tańczą robiły to. Ten dj wodzirej kraków to był naprawdę strzał w dziesiątkę. Ja nawet nie przypuszczałam, że może być to wszystko tak fantastycznie poprowadzone. Uważam, że nie mogliśmy trafić lepiej i żaden zespół nie zapewniłby nam tylu emocji i wspaniałej zabawy. Zresztą goście też byli tego samego zdania. Na początku gdy się dowiedzieli, że będzie grał dj to wszyscy jakoś tak sceptycznie do tego podchodzili. A co do czego przyznawali nam, że była to najlepsza zabawa w ich życiu. Wodzirej co chwilę się przebierał i prowadził jakieś szalone konkursy. Zresztą wiemy, że po tej imprezie kilkoro z naszych gości wzięło od niego telefon bo także chcieli go wynająć. 

I tak jak fotograf, którego wynajęliśmy ani kamerzysta za bardzo się nie sprawdzili. To ten wodzirej i dj jak najbardziej tak. Do tego koszt samego wynajęcia go na taką imprezę był naprawdę niski. planujemy też wynająć go na jakąś okrągłą rocznicę ślubu.

Related Posts