Gabinety kosmetyczne, kliniki medycyny estetycznej, czy również grupa linergistek, mogą śmiało rozwijać swoją działalność również na innej płaszczyźnie. Depilacja laserowa jest jednym z popularniejszych zabiegów, jakie oferuje technologia Hi-Tech. Warto zdecydować się na nowe rozwiązania i wychodzić naprzeciw, oczekiwaniom klientów.

Wypożyczalnie laserowe to nowość na rynku polski

wypożyczalnia laserówObecnie, nie trzeba brać na siebie gigantycznych obciążeń i martwić się czy je spłacimy czy nie. Kosmetyka jest biznesem sezonowym, dlatego też warto rozważyć wypożyczenie lasera, który jest diodowy i najmocniejszy na rynku światowym. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ponieważ ubytek w owłosieniu średnio po każdej wizycie, wynosi około 30%. Warto przeprowadzić pełną serię zabiegową. Mniej więcej szacuje się 5 – 8 zabiegów jako cała kuracja. Po wykonaniu zabiegów systematycznie, klienci oceniają finalnie 80 – 90% ubytku w owłosieniu. Jest to spektakularna zmiana. Nie trzeba więcej golić się maszynkami czy depilatorami. Wosk może odejść w niepamięć. Świetne rozwiązanie, dla osób z atopowym zapaleniem skóry, ponieważ ciągle jej golenie maszynką, zbyt mocne wrażliwą skórę podrażniały. Era, gładkich nóg i całego ciała trwa w najlepsze. Świetnym rozwiązaniem jest wypożyczalnia laserów, która umożliwia stały dowóz urządzenia, po uprzednim umówieniu wizyty. Dyskomfort w czasie zabiegu jest mało odczuwalny, dlatego też, obsługa najczęściej nie stosuje maści znieczulającej.

Osoby, które są zainteresowani taką alternatywą, powinny przetestować na własnej skórze, jak zabieg wygląda. Nawet najbardziej wymagający klienci, są zdania, że laser diodowy jest najlepszym rozwiązaniem, na trwałe pozbycie się owłosienia. “Efekt tarki”, dzięki temu już nam nie grozi.

Related Posts