Przeprowadziliśmy się z mężem całkiem niedawno do nowo zakupionego mieszkania. Jest ono dość duże i położone w malowniczej okolicy. Jeszcze jesteśmy w trakcie wykańczania wnętrz i właśnie zajmujemy się jednym z moim ulubionych pomieszczeń, a mianowicie sypialnią. Miałam na to pomieszczenie mnóstwo różnych pomysłów i uważam, że ostatecznie wybrałam ten najlepszy. Najbardziej podoba mi się to, co zrobiliśmy z sufitem.

Gwiazdy na suficie w sypialni

sufit gwieździste nieboUrządzanie wnętrz zawsze było moją pasją. Co prawda nie mam w tym zakresie żadnego wykształcenia, jednak dużo czytam i oglądam w tym zakresie. Dlatego nasze nowe mieszkanie postanowiłam urządzić na własną rękę, bez pomocy żadnego projektanta. Do mieszkania przeprowadziliśmy się niedawno i właśnie wykańczamy część pomieszczeń. Moim oczkiem w głowie jest sypialnia, na która miałam milion pomysłów. Ostatecznie udało mi się zdecydować na jeden, z którego jestem bardzo zadowolona. Takim najważniejszym elementem sypialni, który buduje cały nastrój, jest sufit gwieździste niebo, który w nocy jest delikatnie podświetlony, dzięki czemu możemy czuć się, jakbyśmy spali pod gwiazdami. Jak tylko zobaczyłam na jakimś zdjęciu rozwiązania w postaci podwieszanych sufitów, od razu uznałam, że zastosuje je we własnym domu. Z racji tego, że sypialnia ma być miejscem relaksu, uznałam, że gwieździste niebo idealnie wpasuje się w jej klimat. I się nie pomyliłam. Każdy, kto nas odwiedza, jest tą aranżacją zachwycony.

Gwiazdy na suficie? Czemu nie. Kiedy tylko dowiedziałam się o taki rozwiązaniu, jak podwieszany sufit, od razu zapaliła mi się lampka w głowie. Wyobraziłam sobie, jak nad głową w sypialni rozpościera się niebo pełne gwiazd. Zamówiłam więc taką folię, którą założyło nam dwóch specjalistów. Teraz wszyscy są zachwyceni naszym sufitem w sypialni.

 

Related Posts