Teraz, kiedy moja praca jest głównie zdalna, z domu, doszło do mnie, że laptop to nie najlepsze wyjście, kiedy musisz siedzieć przy biurku przez kilka godzin. Nie można dowolnie ustawić sobie klawiatury w oddaleniu od ekranu, niby można podłączyć myszkę do pada, ale te znowu często działają mnie czule w połączeniu z laptopem. Przyszedł więc czas na tradycyjnego pc’a. 

Porządny, w rozsądnej cenie komputer personalny 

tani komputer stacjonarnyNajważniejsze dla mnie było, by mój nowy komputer stacjonarny to był tani komputer stacjonarny. Bardzo go potrzebowałam, ale fundusze nie przewidywały tak nagłych, sporych wydatków. Prócz jednak tego, by nie był zbyt drogi, ważne dla mnie także było to, by był w miarę możliwości dobry. By posłużył mi przynajmniej te trzy lata, nie zacinając się ani nie psując się zbytnio. Oczywiście, brałam pod uwagę możliwość wymiany klawiatury czy myszki, ale najważniejsze było to, by sama puszka, w której są najważniejsze rzeczy, działała sprawnie i żebym bez problemów mogła, w wygodnych warunkach, wykonywać swoją pracę. Przeglądając oferty natrafiłam na naprawdę wiele ciekawych opcji, jednak zorientowałam się, że nie wiem do końca, czy podawane parametry są rzeczywiście dobre, a raczej – dobre w swojej cenie. Dlatego zaczęłam przeglądać różne opinie, które brzmiały o wiele lepiej niż moje myśli, byłam pewna, że piszą je osoby, które znają się na rzeczy. W ten sposób mój wybór trochę się zawęził i mogłam dalej już sama szukać największych szczegółów. 

Dzięki temu, że zakupiłam komputer stacjonarny, jakość mojej pracy poszybowała w górę. Czułam, ze wszystko jest o wiele bardziej uporządkowane niż wcześniej, a sam fakt, że mam zawsze wszystko na biurku, motywował mnie do pracy. Czułam się trochę bardziej jak biurze, a to był świetny zastrzyk dla mojej produktywności. 

Related Posts