Kiedy kupiłam swoje pierwsze mieszkanie za gotówkę, w którym miałam zamiar sama zamieszkać, byłam z siebie bardzo dumna. Kosztowało mnie to również bardzo wiele wyrzeczeń i odmawiania sobie wielu przyjemności. Kiedy jednak już odebrałam klucze, nie chciałam urządzać wnętrza na własną rękę. Miałam zamiar nawiązać współpracę z krakowskim specjalistą projektującym wnętrza.

Dobry specjalista od projektowania wnętrz

uznany tani projektant wnętrz w krakowiePrzez wiele lat oszczędzałam pieniądze, na czym się tylko da, byleby zebrać potrzebną mi sumę do zakupu własnego mieszkania. Kiedy ta sztuka mi się wreszcie udała, byłam z siebie niesamowicie dumna. Oszczędzanie na mieszkanie kosztowało mnie oprócz gotówki naprawdę sporo wyrzeczeń. Dlatego też moment odebrania kluczy zapamiętam naprawdę na długo. Nie chciałam jednak szybko wprowadzać się do swojego mieszkania, póki nie będzie ono gotowe. Nie jestem dobra w urządzaniu wnętrz, dlatego też obiektem mojego zainteresowania stał się uznany tani projektant wnętrz w Krakowie. Jestem lokalną patriotką, a poza tym, lubię współpracować z ludźmi z okolicy. Przejrzałam sporo portfolio w moim budżecie i wybrałam jedną perełkę. Skontaktowałam się z jej autorem i umówiliśmy się na spotkanie. Na tym spotkaniu omówiliśmy moje oczekiwania i możliwości finansowe. Architekt obiecał, że zrobi co w jego mocy, a ja nie mogłam doczekać się momentu, w którym ujrzę wstępny projekt.

Teraz kiedy znam już projekt mojego wnętrza, jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na nawiązanie współpracy z tym specjalistą. Gdy zobaczyłam projekt, byłam bardzo zadowolona. Teraz w moim mieszkaniu jest ekipa budowlana, która robi wszystko tak, jak jest w projekcie. Projektant trzyma nad wszystkim pieczę, więc jestem naprawdę spokojna o to, jak moje mieszkanie będzie wyglądało.

Related Posts