Zbliża się koniec semestru. Moja wykładowczyni jako zaliczenie kazała nam napisać kilkunastrostronicową pracę na temat związany z naszymi wykładami. Dług się zastanawiałam nad wyborem tematu. Kiedy znalazłam taki, który mi odpowiadał pisanie pracy było czystą przyjemnością. Napisałam ją w ciągu kilku dni.

W Łodzi zbindujemy pracę na uczelnię

bindowanie łódźWydrukowałam pracę i naniosłam na nią kilka poprawek. Poem wprowadziłam je do komputera i wydrukowałam jeszcze raz. Moja praca była gotowa, ale nie mogłam przecież oddać luźnych kartek. Zrobiłam jeszcze stronę tytułową i bibliografię. Praca była gotowa do zbindowania. Jeśli chodzi o bindowanie Łódź to miejsce, gdzie znajdziemy wiele firm oferujących taką usługę. Jedna z nich była w pobliżu mojej uczelni i tam postanowiłam oddać swoją pracę. Robiłam to, kiedy wracałam z wykładów. Poprosiłam o czarny łącznik, czarną okładkę z tyłu i przezroczystą z przodu. Pracownik firmy wykonał to na miejscu. Wszystko trwało dosłownie chwilę. Moja praca prezentowała się teraz o wiele lepiej. Poleciłam firmę swoim znajomym z roku, którzy również mieli już gotowe prace zaliczeniowe. Cieszyłam się, że dzięki mnie ten miły pan z punktu ksero będzie miał więcej klientów. Odwiedzałam tę firmę jeszcze wielokrotnie, by kserować notatki i książki. Książki również bindowałam, bo wtedy było wygodniej się z nich uczyć. Mogłam przeglądać strony i nie martwiłam się, że pogubię strony, które jeszcze mogą mi się przydać.

Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania moja praca zaliczeniowa wyglądała estetycznie. Kartki dobrze się trzymały, a przezroczysta okładka chroniła wszystko przed uszkodzeniem. Strona tytułowa prezentowała się bardzo ładnie. Dzięki temu była również pewna, że otrzymam pozytywną ocenę. Dla mojej wykładowczyni estetyka była bardzo ważna.

 

Related Posts