Właściciele posesji prywatnych, zabezpieczają teren stosując system ogrodzenia. Poza przęsłami ogrodzeniowymi, można zastosować także bramę dwuskrzydłową umożliwiającą wjazd samochodem na teren prywatny. Bramy wjazdowe, znajdują główne zastosowanie przy wjazdach na parking oraz na dziedzińce.

Wysokojakościowy automat napędowy do bramy

niezawodny automat do bramy skrzydłowejBrama stosowana jest głównie w celu zabezpieczenia obiektu, co uniemożliwia wjazd kierowcom, nieupoważnionym do parkowania na danym terenie. Kierowcy posiadający klucz do bramy, mogą zająć miejsce parkingowe na terenie znajdującym się za bramą. Niemniej jednak, coraz częściej bramy wyposażane są w specjalny napęd, który automatycznie otwiera oraz zamyka bramę bez posiadania klucza, lecz wyłącznie przy wykorzystaniu specjalnie zaprogramowanego pilota radiowego do obsługi bramy. Nowoczesny, i niezawodny automat do bramy skrzydłowej, umożliwia otwieranie oraz zamykanie skrzydeł bramy praktycznie nie wysiadając z pojazdu, konieczne jest jednak posiadanie urządzenia radiowego, którym kierowca wysyła sygnał do jednostki centralnej urządzenia. W skład zestawu napędowego wchodzi zarówno silnik, jak również siłowniki do skrzydeł. Artykuły wykorzystywane w zestawie napędowym to pilot, antena do odbioru sygnału, czujniki ruchu oraz specjalna lampa ostrzegawcza w kolorze żółtym, która sygnalizuje mechaniczne otwieranie bramy. Zdecydowanie warto więc zapoznać się z możliwością nabycia zestawu napędowego, oraz jego zastosowania w bramie.

Wyposażenie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej w zestaw napędowy, umożliwia znacznie wygodniejszą obsługę bramy oraz codzienne korzystanie z niej. Dlatego też coraz więcej stosowanych bram, montowanych przy wjazdach na tereny prywatne, zaopatrywanych jest w system automatycznej obsługi.

Related Posts