Jedną z częściej wykonywanych prac w naszym ogrodzie jest koszenie trawnika, który się tam znajduje. Jednak trzeba zaznaczyć, że ta czynność może nie należeć do najprzyjemniejszych. W związku z tym warto by było pomyśleć o zakupieniu takiej kosiarki dzięki której będziemy mogli kosić trawnik bez dużego nakładu naszej pracy oraz cennego czasu. 

Sprawdzone kosiarki samojezdne 

traktorek yard manKoszenie trawnik w niektórych okresach w ciągu roku może zajmować nawet kilka godzin i dodatkowo trzeba wspomnieć, że czynność ta musi być powtarzana co kilka dni. W związku z tym warto by było zainwestować w nowoczesną kosiarkę. Do takich zaliczyć można traktorek Yard Man. Sprzęt ten pozwala na koszenie trawnika siedząc na tejże kosiarce. Sterowanie tym urządzeniem jest bardzo proste i poradzi sobie  z tym każdy. W takowej kosiarce znajdować się może dźwignia pozwalająca na opuszczanie oraz podnoszenie ostrza. Wiele kosiarek tego typu posiada aż siedmiostopniową skalę regulacji. Moc zamontowanego w takich kosiarkach silnika wynosi nawet 15 KM. Obecnie traktorki koszące wyposażone są w bardzo duże kosze na trawę. W przypadku wspomnianej kosiarki Yard Man kosze na trawę nie są mniejsze niż 240 litrów. Posiadanie kosiarki z takim koszem pozwala na komfortowe koszenie przez długi czas bez schodzenia z urządzenia. W związku z tym naprawdę warto takie urządzenia posiadać. 

Na ten moment kosiarki traktorki są coraz częściej spotykane. W przeszłości urządzenia tego typu można było znaleźć głównie na polach golfowych czy też na boiskach piłkarskich. Natomiast obecnie te urządzenia są dostępne w wielu marketach ogrodniczych. Nie jest złym pomysłem również zakupienie takowych kosiarek drogą elektroniczną. W takim wypadku można na zakupie dość sporo zaoszczędzić.

Related Posts