Na rynku ostatnimi czasy pojawia się bardzo dużo nowych firm, które z swojej ofercie mają bardzo dobre okna. Jedną z takich firm jest Polska firma z Garwolina, która ostatnio wygrała przetarg na instalacje ponad dziesięciu tysięcy okien w największym hotelu w Europie hotelu, który to musi wymienić swoje dotychczasowe okna na nowsze.

Oszczędne Polskie okna

energooszczędne okna z GarwolinaPolskie okna okazały się najlepsze spośród innych okien w innych firmach. Zapewne duża zaleta było to że są to energooszczędne okna z Garwolina, gdzie przy produkcji używany jest argon. O jakości okien świadczy to jak dużo ciepła potrafią utrzymać w danym pomieszczeniu. Okno jest tym lepsze im lepszy gaz jest między sklejonymi dwoma szybami. Głównie wykorzystuje się gazy szlachetne jak argon hel czy neon co sprawia, że ich przepustowość powietrza jest bardzo mała. Większość tańszych okien ma w sobie zwykle powietrze, które nie jest dobrym izolatorem i dużo ciepła ucieka przez takie okna. W hotelach jak wiadomo jest spora liczba okien i gdyby podsumować ilość ciepła uciekającego przez jedno okno i pomnożyć to przez całkowita ich ilość okazję się, ze hotel traci dziesiątki tysięcy złotych przez nieszczelne okna. Firma z Garwolina poszła w wysoka jakość i do swoich okien dodaje argon a w najdroższych oknach i najlepszych jest nawet neon. Sprawia to, ze hotelowi opłaca się jednorazowo zainwestować kilka milionów złotych by w perspektywie czasu zaoszczędzić zdecydowanie więcej.

Dzięki dobrej organizacji firmy i stawianie na wysoką jakość Polskie okna są uznawane na najbardziej energooszczędne na rynku. Polska firma ma przed sobą teraz sporo pracy, gdyż zaopatrzyć hotel w tak duża liczbę okien również stanowi wyzwanie, lecz dzięki środkom z tego zamówienia będzie mogła rozwinąć się jeszcze bardziej. 

Related Posts