Chyba każde dziecko będzie zachwycone z zabawki elektrycznej, którą dodatkowo może jeździć. Na rynku znajdziemy ich wiele, ale najbardziej popularne są jeździki, które mogą być dostępne pod wieloma postaciami i w różnych cenach.

Do czego służą dzisiejsze jeździki?

jeździk na akumulatorElektryczne zabawki są domeną dzisiejszych czasów, ponieważ technologia poszła tak bardzo do przodu, że możemy ją stosować niemalże w każdej dziedzinie. Dziś dzieci w różnym wieku mają do wyboru przeróżne zabawki interaktywne czy takie, którymi mogą się przemieszać. Do jednych z nich należy zaliczyć jeździk na akumulator, który może być w formie zabawki, na której się siedzi okrakiem, samochodziku czy zwierzątka. Są to zabawki, które przeważnie są przeznaczone dla dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia. Najczęściej wybieranymi jeździkami są samochodziki, które są zarazem najbezpieczniejsze. Taki pojazd jest przeważnie przeznaczony dla jednego dziecka i posiada wbudowany silnik oraz akumulator, które powalają na jazdę o ograniczonej, niewielkiej prędkości. Co najważniejsze, kierowanie jeździkiem odbywa się na dwa sposoby. Może to robić samo dziecko za pomocą kierownicy i kilku przycisków czy pedału albo rodzic za pomocą pilota do zdalnego sterowania. Pojazdy tego typu są często wyposażone w różne funkcje dźwiękowe, które uatrakcyjniają przejażdżkę, a niektóre z nich mają nawet wbudowany odtwarzacz MP3, dzięki któremu maluch może słuchać ulubionej muzyki w trakcie korzystania z jeździka. Z pewnością taka zabawka dostarczy maluchowi mnóstwo wrażeń.

Przeważnie jeździki z akumulatorem są przeznaczone do jazdy w parkach czy na chodnikach, ale z powodzeniem można go używać w ogrodzie czy nawet w domu. Mają one antypoślizgowe koła i zabezpieczenia przed nadmierną prędkością.

Related Posts