Córka ogłosiła nam w trakcie niedzielnego obiadu, że zostaniemy dziadkami. Ależ to była cudowna wiadomość. Trochę czekaliśmy na tę informację. Widzieliśmy bowiem, a to po znajomych, a to po naszym rodzeństwie, jak cieszą się ze swoich wnucząt i widzieliśmy, jak taki kontakt z wnuczkami potrafi odmładzać. Od razu z mężem ustaliliśmy, że będziemy naszego maluszka rozpieszczać, tak, jak to powinni robić dziadkowie.

Rożki usztywniane dla noworodków

rożek usztywniany dla noworodkaPraktycznie z miejsca zaczęliśmy dyskutować z córką i jej mężem na temat tego, jak planują to wszystko sobie ułożyć. Chodziło nam o planowane zakupy, przygotowanie pokoiku dla dziecka i inne takie szczegóły. Zwrócili nam uwagę, że to jeszcze wcześnie, ale my się już tak zaangażowaliśmy, że chcieliśmy od razu ruszać na zakupy. Udało się im jednak wstrzymać nas na około cztery miesiące, ale po tym czasie już nie mogliśmy zwlekać. Jeszcze nie wiadomo było, jaka będzie płeć, ale postanowiliśmy pokupować trochę rzeczy takich uniwersalnych. Ja natrafiłam na taki absolutnie cudowny rożek usztywniany dla noworodka. Był po prostu przesłodki. A zauważyłam, że moja córka, jak sobie planowała zakupy, to o nim zapomniała. Od razu do niej zadzwoniłam i powiedziałam jej, że natrafiłam właśnie na taki rożek i czy mogę kupić go dla jej dziecka. Zgodziła się i przyznała, że faktycznie zapomniała o rożku. Nic jednak dziwnego, to jej początki jako matka, więc ja, jako babcia, muszę o takich rzeczach pamiętać.

Kiedy pokazałam córce ten cudowny rożek to spodobał się jej momentalnie tak samo, jak mi. Stwierdziła, że jest przesłodki i maluszek będzie cudownie w nim wyglądał. Ustaliłyśmy nawet, że spróbujemy skupić kilka innych rzeczy w tym samym stylu, by do siebie pasowały i ze sobą świetnie współgrały.

Related Posts