ramka tablicy rejestracyjnej

Chłopcy od jakiś dwóch tygodni namawiali mnie na zaproszenie do klasy mechanika, lub osoby o podobnym profilu zawodowym. Podzwoniłem po moich znajomych i okazało się, że Jakub ma mały warsztat samochodowy pod miastem. Ucieszyłem się z jego aprobaty na spotkanie z młodzieżą. Rozmowa miała dotyczyć tego, jak ważne są ramki do tablic rejestracyjnych.

Jak się montuje ramkę tablicy rejestracyjnej?

ramka tablicy rejestracyjnejDzieci zdziwiły się tematem spotkania, ponieważ ramka do tablicy rejestracyjnej wydawała im się elementem bardziej niż oczywistym. Natomiast sam Jakub stwierdził, że rzecz ma się nieco bardziej skomplikowana,wobec tego co uważają dzieci. Zademonstrował słuchaczom jak solidna ramka tablicy rejestracyjnej wygląda, jak się ją montuje i co najważniejsze jakie może przybierać rozmiary i od czego to zależy. Czy ramka do tablicy rejestracyjnej musi mieć taki a taki kształt ze względu na samochód i jego konstrukcje, czy są zupełnie inne, poza monterskie, czy klienckie, wymogi. O tym wszystkim dzieci się mogły na lekcji dowiedzieć. Im bardziej ramka do tablicy rejestracyjnej była im bliższa tym bardziej uważnie słuchały prelegenta. Wiadomo, wiedza to nieśmiertelna waluta, nigdy się jej nie straci, no powiedzmy, że trudniej jej jest się pozbyć niż innych mniej trwałych wartości. Jednak wracając do meritum, Jakub pokazał również jak wygląda ramka tablicy rejestracyjnej motocykla. Stwierdził, że to się chłopcom może spodobać, bo pewnie na skuterach jeżdżą jak szaleni.

Oczywiście miał w tym nieco racji, ponieważ mieliśmy niedawno taki rajd, ramka tablicy rejestracyjnej motocykla widniała z rejestracją u każdego motocyklisty w mojej klasie. Jakub stwierdził na koniec, że czasami w asortymencie znajdzie się tabliczka z numerem domu. Jeżeli otrzyma odpowiednie zamówienie, to tę może zamontować sobie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.