Wakacje były dla mnie okresem gdzie chciałam odpocząć. Oczywiście miejsce docelowe bywało różne. Raz udałam się do Mikołajek gdzie wolny czas spędzałam na czarterze jachtów, rok temu padło na nasze piękne Zakopane. Chodzenie po górach bardzo mnie relaksowało i chciałam odpocząć. Szukając miejsca dla siebie na ten rok stwierdziłam, że bardzo dawno nie byłam nad naszym morzem.

Moje wakacje w Sopocie 

sopot apartament przy deptakuPrzecież poranne spacery, świeża rybka oraz jazda rowerem w takich okolicach jest równie przyjemna i relaksująca. Nie mogłam się oprzeć i postawiłam na stolicę polskiego morza czyli piękny Sopot. Aby plan mojej podróży przebiegł prawidłowo chciałam już w lutym zarezerwować sobie nocleg. Wiedziałam, że aby zająć te najlepsze miejsca trzeba działać strategicznie i zadzwonić o wiele szybciej. Mnie najbardziej zainteresował sopot apartament przy deptaku. Było to pięknie urządzone miejsce gdzie miałam blisko do morza. Na dodatek nocne życie tego miasta było na wyciągnięcie ręki. Nie musiałam pokonywać wielu kilometrów aby udać się wieczorem na tańce lub rano przejść na lody i gofry. Co o tej porze roku było jedną z moich ulubionych rozrywek. Apartament znajdujący się przy deptaku był bardzo charakterystyczny. Ja wybierając tą opcję kierowałam się nie tylko dogodną lokalizacją. Liczyło się również wyposażenie. Chciałam spędzić wolny czas w najwyższych standardach. To było dla mnie bardzo ważne jeżeli chciałam odpowiednio odpocząć.

Nie chciałam spędzać swoich wymarzonych wakacji w zwykłym domku letniskowym. To bawiło mnie ale dziesięć lat temu. Teraz chciałam mieć o wiele lepsze warunki jeżeli chodzi o regenerację sił na resztę roku. W takim przypadku Sopot był dla mnie idealnym miejscem gdzie mogłam nabrać dystansu do bieżących spraw. 

Related Posts