Stolik okolicznościowy, to stolik który posłużyć nam może zarówno do przyjęcia w naszym mieszkaniu gości, jak i do przechowywania różnych przedmiotów. Dobrze zaaranżowany stolik ociepli nasze wnętrze i nada przestrzeni styl. Na rynku istnieje wiele modeli stolików.

Jak dobrać stolik okolicznościowy do salonu?

stoliki okolicznościowe do salonuFirmy oferujące swoim klientom stoliki do salonu posiadają w swoim asortymencie meble wykonane z różnych rodzajów drewna, o różnych kształtach i wielkościach. Mogą to być stoliki lakierowane, o połyskliwym wykończeniu bądź stoliki matowe. W panujących obecnie trendach popularne stało się łączenie materiałów drewnianych – np. łączenie drewna brzozowego z dębowym. Stoły różnią się od siebie także funkcjonalnością, teraz coraz modniejsze stają się stoliki z dolnymi półkami, na które można odkładać różne przedmioty, jak również stoliki rozkładane. Możliwość rozłożenia stołu to dobra funkcja, jeżeli w naszym salonie co jakiś czas gościmy większą ilość osób. Taki stolik po złożeniu zabiera mało miejsca, a w czasie przyjęć da miejsce większej ilości osób. Stoliki okolicznościowe do salonu powinny odpowiadać indywidualnym gustom i pasować do innych elementów wystroju i mebli salonu, tak by nadać pomieszczeniu eklektyzm. Istnieje również możliwość wyboru odpowiedniego modelu kształtu danego stolika oraz osobno drewna, z jakiego zostanie wykonany, przy indywidualnym zamówieniu. 

Stolik okolicznościowy, to “must-have” każdego mieszkania. To przy nim, nie tylko spożyjemy przygotowany przez nas posiłek, ale także przyjmiemy gości, czy umieścimy różne przedmioty dekoracji. Szeroka gama mebli w sklepie pozwoli nam dobrać stoliczek do reszty elementów aranżacji wnętrza. Dostępnych jest wiele modeli kształtów, jak i materiałów do wykonania takiego stolika, z których możemy wybierać.

Related Posts