Chyba każdy z nas lubi być zaskakiwany miłymi prezentami na różne okazje. Robimy to na urodziny, Dzień Mamy, Babci, na Walentynki czy z okazji narodzin dziecka. Warto wybierać oryginalne prezenty, które na pewno sprawią przyjemność.

Na jakie okazje są pudła z balonami?

duże pudło niespodzianka z balonamiJeszcze do niedawna balony się nam kojarzyły wyłącznie z imprezami dla małych dzieci, ponieważ stanowiły nieodzowny element dekoracji. Teraz się to zmieniło i balony często goszczą na salach weselnych, na eventach, przyjęciach urodzinowych, a nawet mogą być jako samodzielny prezent. Ciekawym pomysłem jest duże pudło niespodzianka z balonami, które można wysłać pocztą balonową pod wskazany adres. Jest to świetny pomysł na urodziny, rocznicę czy nawet poproszenie kogoś o zostanie świadkową na weselu. Jest to dość duże, estetyczne pudło, które wewnątrz jest wyścielone kolorową bibułą, a w jego wnętrzu znajdują się balony. Może to być jeden duży balon wypełniony helem, który zaraz po otwarciu uniesie się na długość sznureczka, kilka takich balonów lub kilkadziesiąt małych baloników wypełnionych powietrzem. W pudle możne być umieszczona bombonierka z czekoladkami, szampan, maskotkę czy wybrany voucher. Wiele firm zajmujących się realizacją takim zamówień, umożliwia klientom wykonanie na balonach indywidualnego napisu, przez co prezent jest jeszcze bardziej dopasowany do osoby obdarowywanej. Jednego dnia się zamawia pudło niespodziankę, a kolejnego dnia roboczego jest ona dostarczana do rąk własnych adresata.

Jest to coraz modniejszy sposób na przekazywanie prezentów na odległość, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Balony mogą być kolorowe, transparentne lub wypełnione confetti. Taki prezent niespodzianka z pewnością każdego ucieszy i zaskoczy, bo ma nietuzinkową formę.

Related Posts