Coraz więcej ludzi kupuje takie urządzenia jak zmywarki. Każdy woli oszczędzić trochę wolnego czasu. A trzeba przyznać, że zmywanie może zająć czas. Zwłaszcza jak ma się dużą rodzinę. Dlatego warto kupić sobie zmywarkę. Ale trzeba pamiętać by o nią odpowiednio dbać. Dzięki temu posłuży nam dłużej, a jak ulegnie awarii to trzeba ją naprawić.

Szybka naprawa zmywarki

naprawa zmywarek gdańskSkoro ludzie kupują zmywarki to wpadłam na pomysł by otworzyć taki serwis zmywarek. Będziemy głównie zajmować się naprawami i konserwacją zmywarek. Do nas będą mogli przyjść klienci nie tylko ci którym popsuła się zmywarka, ale też osoby, które chcą zrobić jej przegląd. Zawsze lepiej wprowadzić działania prewencyjne niż potem mieć problem z popsutą zmywarką. Oczywiście oprócz przeglądu zmywarek będzie też naprawa zmywarek gdańsk jest miastem gdzie jest kilka punków napraw sprzętu AGD itp. ale wierzę w to, że mój biznes się uda i będę mogła się rozwinąć. Muszę przygotować taką ofertę dla klienta by przychodzili do mojej firmy. Na pewno stworze jakieś plakaty, ulotki. Może nawet dam ogłoszenie do gazety. Mój mąż zna się na naprawach takich rzeczy, więc w sumie będzie to rodzinna firma. A jak okaże się, że będziemy mieć wiele klientów, to pomyśli się wtedy o zatrudnieniu dodatkowego pracownika. Ale może nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość. Lepiej skupić się na obecnej chwili. Mamy już lokal, w którym będziemy naprawiać te zmywarki. Jest on dobrze wyposażony w odpowiednie narzędzia.

Postanowiłam otworzyć własny biznes. Będzie on polegał na naprawach zmywarek oraz robieniu im przeglądów. Mój mąż zajmie się kwestią napraw, a ja z kolei skupię się na pracy biurowej  oraz marketingu. Trzeba jakoś dać znać potencjalnym klientom, że będzie działać nowa firma w mieście. Mam nadzieję, że będziemy mieć sporo klientów.

 

Related Posts