Razem z moim przyszłym mężem pilnie szukamy DJ-a na nasze wesele, które odbędzie się w Gdańsku, co prawda nie mieszkamy nad morzem ale postanowiliśmy, że chcemy aby było wyjątkowo więc nasze wesele odbędzie się właśnie blisko Gdańskiej plaży. W związku z tym że nie mieszkamy w województwie pomorskim delikatnie skomplikowaliśmy przygotowania do wesela, i właśnie zastanawiamy się gdzie szukać DJ-a na nasze wesele.

Gdzie znajdę dobrego DJ-a na wesele w pomorskim?

dj wesele pomorskieNasze poszukiwania rozpoczęliśmy w sieci, a właściwie to ja zaczęłam szukać bo jakoś nie mogłam przekonać mojego przyszłego męża, żeby się bardziej zaangażował, bo miał już całkiem sporo na głowie w związku z weselem, tak więc oprawa muzyczna została na mojej głowie. Przeszukałam wiele stron internetowych, przeczytałam niezliczoną ilość forów tematycznie szukając DJ-a na wesele w Gdańsku, ale nadal nie mogłam się zdecydować a przecież z terminami trzeba się spieszyć bo później najlepsi DJ-e na weselę mogą być już zajęci. Zaczęłam pytać znajomych, którzy byli już po ślubie w jaki sposób oni wybrali DJ-a na ten ważny dzień, i większość mówiła, że wybierali kogoś z polecania lub DJ, który spodobał im się na przykład na weselu jakiś innych znajomych. Ja niestety nie miałam takiej możliwości bo nigdy nie byłam na takim wydarzeniu nad morzem, tak więc DJ wesele pomorskie to dla mnie nadal wyzwanie, postanowiłam umówić się z kilkoma osobami wybranymi w sieci i spotkać się osobiście, żeby podjąć decyzję.

Pojechałam do Gdańska i po kilku spotkaniach z DJ-ami zajmującymi się oprawą muzyczną na weselach , udało mi się zdecydować na jednego z Panów. Byłam bardzo zaskoczona przygotowanie DJ-a do naszego spotkania, miał kilka filmów, które mogłam spokojnie obejrzeć i zobaczyć jak wygląda wesele prowadzona przez wybranego DJ-a.

Szczegóły na stronie: http://djirek.pl

Related Posts