Mieszkałam w mieście od dzieciństwa, jednak z każdym rokiem coraz bardziej męczył mnie panujący w nim gwar. Małe, ciasne mieszkanko, w którym wychowywali mnie rodzice kojarzyło mi się zawsze z czymś w rodzaju klatki. Bardzo pragnęłam, aby moje dzieci nie musiały całe życie mieszkać w bloku. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się z mężem na wybudowanie domu w pobliżu miasta. 

Nowoczesne kafle z betonu 

betonowe płyty dekoracyjneKiedy budowa domu została ukończona i fachowcy zamontowali już drzwi i okna, trzeba było zająć się wykończeniem wnętrz. Dla mnie zawsze najważniejsza była kuchnia i jadalnia, dlatego bardzo chciałam sama zająć się ich aranżacją. Od zawsze chodząc po różnych sklepach z materiałami budowlanymi, oglądałam wszelkiego rodzaju rozwiązania i rozmyślałam o tym, jak będzie wyglądać mój dom, który w przyszłości wybuduję z moim mężem. Tym razem czułam się wyjątkowo, ponieważ w końcu marzenia stały się rzeczywistością i mogłam w końcu kupić odpowiednie kafle na ściany. Bardzo nie chciałam, aby wnętrze naszego nowego lokum było zbyt kolorowe i starodawne. Moją uwagę wzbudziły betonowe płyty dekoracyjne, które bez żadnego problemu można ułożyć na ścianę. Razem z projektantem zadbaliśmy o to, aby cały parter naszego domu był bardzo przestronny i odpowiednio doświetlony. Kafelki dekoracyjne okazały się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o wystrój naszego wnętrza. 

Zdecydowałam, że kafle w naszym domu będą ułożone na ścianie, obok której miał znajdować się stół i krzesła. Przegroda jest dość spora, więc przydało się jej nowoczesne wykończenie. Wybrałam betonowe płyty układane na styk bez zbędnych spoin. Ponieważ płyty są dość duże, a ich długość wynosi aż siedemdziesiąt centymetrów, optycznie zmniejszają pomieszczenie, przez co wydaje się bardziej przytulne. 

Related Posts