doradca adr

Wiele osób uważa, że wszelkie szkolenia to strata czasu. Na nich tylko firmy je organizujące zarabiają krocie, ale nic przydatnego nie znoszą. Trzeba odsiedzieć swoje na wykładzie, wykonać ewentualnie jakieś ćwiczenia albo zdać test i gotowe.

Doradca ADR był w pakiecie do szkolenia

doradca adrNastępnego dnia i tak się o wszystkim zapomni, więc takie szkolenia są bezsensowne. Co mnie obchodzi zakres kontroli inspekcji pracy z Warszawy? Niech się kierownicy tym zajmują, ja mam robić swoje, stanowisko pracy zawsze mam czyste i uprzątnięte, znam zasady higieny pracy, więc do niczego nie mogą mi się przyczepić. Niech się martwią inni, którzy nie umieją się ogarnąć i pracują byle jak. Pół biedy, kiedy jeszcze szkolenie mogę odbyć w domu przez internet, a nie siedzieć w biurze po godzinach i słuchać tych wykładów. Ostatnio mieliśmy kolejne szkolenie BHP przez Internet. Niczego nowego się z niego nie dowiedziałam, ale wiem, że ktoś na tym na pewno dużo zarobił. Poprzewijałam sobie slajdy i jakieś informacje, zaznaczyłam kilka odpowiedzi i gotowe. Szkolenie bhp online przynajmniej poszło mi szybko. Nie rozumiem po co są organizowane takie szkolenia. Zamiast zająć się czymś pożytecznym, rozwijającym firmę, nadrabianiem zaległości, czy robieniem czegokolwiek innego, co wchodzi w zakres moich obowiązków muszę marnować czas na szkolenia p.poż. Przecież każdy wie, ze jak zawyje alarm to trzeba udać się jak najszybciej do wyjścia, wybrać jak najkrótsza drogę i zabierać ze sobą jak najmniej rzeczy. Czy naprawdę trzeba to nam przypominać wielokrotnie? Przecież nawet w szkole mieliśmy takie planowane alarmy, żeby zobaczyć w jakim tempie da się wszystkich ewakuować. Podstawowe zasady każdy z nas zna, a co do gaszenia pożarów to od tego są strażacy, a my nie musimy się znać na technicznych szczegółach i na tym co robić podczas skażenia chemicznego, skoro u nas w biurze nigdy takowe nie wystąpi. To tak samo pożyteczne jak doradca ADR. Nie przewozimy żadnych takich towarów, więc nie jest nam to potrzebne, ale szef wykupił szkolenia w pakiecie, bo były tańsze, więc i tak musieliśmy w nich uczestniczyć.

Mam nadzieję, że wkrótce do szkoleniowe szaleństwo się skończy i będziemy mogli wrócić do naszych normalnych obowiązków i codziennej pracy, a nie tracić czas na niepotrzebne nikomu kursy, niedopasowane do naszej firmy.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.