Czasami za sprawą jednego małego szczegółu możemy zupełnie inaczej spojrzeć na siebie. Naprawdę nierzadko wystarczy mała rzecz, aby zrozumieć, że nasze wady mogą być równie dobrze zaletami, a my przychylniejszym okiem spojrzymy w przyszłości na swoje odbicie w lustrze.

Piękno koronkowej bielizny erotycznej

koronkowa bielizna erotyczna damskaPrzez wiele lat miałam kompleksy ze względu na swoją wagę. Jestem kobietą o nieco obfitszych kształtach, co sprawia, że w dobie szczupłych i wysokich modelek spoglądających na nas ze wszystkich stron gazet i mediów społecznościowych, można naprawdę nabawić się niezłych kompleksów. Mój chłopak jednak zmienił sposób w jaki patrzę na siebie za sprawą jednego małego zakupu. Koronkowa bielizna erotyczna damska, jaką od niego otrzymałam pewnego dnia z początku wydawała mi się żartem. Jak ja będę w tym wyglądać? Byłam pewna, że dosłownie… komicznie. Po założeniu jej jednak i spojrzeniu w lustro byłam niesamowicie zaskoczona efektem. Bielizna nie tylko podkreślała moje kształty nadając im seksapilu, ale także… wyglądałam w niej bardzo seksownie! Nie mogłam uwierzyć, jak za sprawą koronkowych majtek i stanika można zmienić nagle zdanie o samej sobie. Mojemu chłopakowi ten efekt również bardzo się spodobał, a ja postanowiłam częściej kupować tego typu bieliznę. Fakt, że czuje się w niej o niebo pewniejsza siebie to jedno. Taka bielizna wykonana z gładkich i milutkich koronek jest również bardzo wygodna! Nie podrażnia newralgicznych miejsc naszego kobiecego ciała i sprawia, że w zasadzie nie czujemy, że mamy ją na sobie! 

Uwielbiam koronkową bieliznę erotyczną, ponieważ ma bardzo dużo zalet sama w sobie, a w dodatku bywa całkiem uniwersalna. Oczywiście bardziej odważne kreacje pozostawiam dla swojego ukochanego, jednak na co dzień koronkowe majtki czy staniki doskonale radzą sobie, jako zwykła, codzienna bielizna! 

Related Posts