pogotowie hydrauliczne

Kiedy moi rodzice przeszli na emeryturę zapragnęli przenieść się na wieś. Udało im się kupić całkiem niedrogi domek kilkanaście kilometrów od Bydgoszczy i przeprowadzili się tam zostawiając mi swoje mieszkanie.

Zadzwoniłam na pogotowie hydrauliczne w Bydgoszczy

pogotowie hydrauliczneBardzo się cieszyłam z tego mieszkania, ale wiedziałam, że trzeba będzie zainwestować w niego trochę pieniędzy. Zamierzałam na podłodze położyć nowe panele, wymienić stare meble na nowsze, bardziej funkcjonalne i odmalować ściany. W trakcie malowania odkryliśmy z chłopakiem, że większość rur jest tak stara, że aż dziw, że jeszcze nie zaczęły przeciekać. Najpierw zadzwoniłam na pogotowie hydrauliczne bydgoszcz, ale pan dyspozytor wyjaśnił mi, że oni przyjmują tylko nagłe zgłoszenia ale nie przeprowadzają remontów ani renowacji. Dostałam jednak kilka numerów pod które miałam zadzwonić. Obdzwoniłam wszystkie numery, dowiedziałam się co trzeba będzie dokładnie zrobić i ile to będzie kosztowało. Niestety usługi hydrauliczne były dość drogie ale wiedziałam, że nie mogą zwlekać. Pan hydraulik, który przyjechał do nas był bardzo porządnym fachowcem. Całą pracę wykonał w trzy dni, wyjaśniał nam każde niejasności i podpowiadał nam inne, tańsze możliwości. Byliśmy z niego bardzo zadowoleni.

Ostatecznie wymiana całych rur kosztowała nas dość dużo ale kiedy porównaliśmy ceny z innymi hydraulikami nasz okazał się niemal najtańszy. Przede wszystkim mieliśmy pewność, że praca została wykonana należycie. Również materiały, które zostały użyte powinny nam służyć przez bardzo długi okres a to jest dla nas najważniejsze.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.