Nieraz człowiek nie ma poczucia czasu. Zapomnieliśmy któregoś dnia zmienić daty w naszej firmie, bo mamy kalendarze trójdzielne dla firm powieszone bardzo wysoko, i do nich nie dosięgam.

Dostaliśmy kalendarze książkowe z logo firmy

kalendarze książkowe z logoDzień się zgadzał, ale było to o tydzień do tyłu. Przez to zapomniałam o tym, aby wysłać zamówiony towar na czas. Zadzwoniłam z przeprosinami do zamawiającego. Odpowiedział, że nic się nie stało, chociaż moglibyśmy bardziej pilnować terminów. Odpowiedziałam, że to ten jedyny raz i że tłoczenie na gorąco na długopisach dojdzie już za parę godzin. Bo wykonujemy takie różne usługi plastyczne. Następnego dnia czekał na mnie kurier. Odebrałam paczkę i moim oczom ukazały się kalendarze książkowe z logo dla każdego, od klienta. Do tego była kartka z podpisem: dla lepszego zapamiętywania, który dziś mamy dzień. Uśmiałam się z tego szalonego pomysłu. Od tej pory faktycznie pilnujemy wszystko z należytą dbałością. Nawet nieraz wysyłamy sporo przed terminem. Lepiej wcześniej, niż za późno. Dzięki temu mam więcej czasu dla siebie, bo gdy zrobię zamówienie wcześniej, to potem szybciej kończę bieżące sprawy, i mam chwilę, aby pogadać z koleżankami. One również pracują u nas, i bardzo dobrze się dogadujemy. Któregoś dnia wybrałyśmy się razem na pizzę, i akurat był ten pan, któremu nie wysłaliśmy paczki nas czas.

Zapytał, czy wiem co dziś za dzień. Powiedziałam, że teraz wiem nawet kto ma imieniny, i machnęłam mu przed nosem kalendarzem. Koleżanki wybuchnęły śmiechem, a pan był również w dobrym nastroju. Pomyłki się zdarzają, dobrze, że umiemy je naprawiać.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.