wędkarstwo

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się, co by mogło być tym, na czym zacząłbym zarabiać odpowiednie ilości pieniędzy. Myślałem dość długo razem z małżonką, aż w końcu wpadliśmy na pomysł, inspirowani częścią naszej rodziny, że może opłacałoby się sprzedawać sprzęt wędkarski.

Niemal na wszystkim można zarobić pieniądze

wędkarstwoTutaj tylko przychodził problem, co lepszego można zrobić, czy lepiej, żeby była to hurtownia wędkarska online, czy może lepszym wyjściem będzie internetowy sklep wędkarski? Wszystko niesie za sobą jakieś konsekwencje, więc musieliśmy przeliczyć jak się to opłacać będzie. Ja na sprzęcie aż tak się nie znałem, więc musiałem pojeździć po rodzinie i znajomych, żeby dowiedzieć się co z czym się je. Niestety, w chwili, gdy wejdziesz z wędkarzem na temat łowienia ryb robi się co najmniej nudnie. Znaczy się inaczej, dla mnie, totalnego laika, który po prostu chce zarobić to były straszne nudy, jednak dla niego to jakby było wszystko co ma. Opowiadał z taką pasją. Wszystko starałem się notować, wszystko to, co mi opowiadał, a było tego od groma. Ta ryba bierze na to, tamta na to, ta żyłka do takich ryb, tamta do takich, a na takie jezioro taka wędka, na staw taka a nad morze jeszcze całkiem inna. Techniki łowienia ryb są takie i takie. Myślałem, że będę musiał jeździć po całej rodzinie, jednak jak się okazuje każdy wędkarz to kompendium wiedzy na ten temat. Jednak dla pewności następnego dnia pojechałem do jeszcze jednego wujka. Jak się okazało wujek również postanowił sprzedać mi całą wiedzę. Jego wykład był jeszcze potwierdzony zdjęciami złowionych ryb na daną technikę i na dany sprzęt. Przez te dwa dni dowiedziałem się więcej, niż chyba przez całe życie na temat połowu ryb. Jednak szczerze od samego łowienia ryb to chyba jeszcze bardziej mnie odstraszyło. Tyle tej treści, jednak postanowiłem spróbować. Dawniej już próbowałem, to przez dwie godziny złowiłem aż jedną rybę, dlatego się zniechęciłem, jednak tym razem było całkiem podobnie. Tyle, że zamiast jednej złowiłem aż dwie, długie jak palec. Chociaż i tak nie zamierzałem ich zabierać, to jednak szkoda, że nic większego nie wpadło. Ostatecznie jednak internetowa hurtownia wędkarska działa pełną parą i ciągle mam jakiś innych klientów.

Dlatego ciesze się z tej decyzji, jaką wspólnie z żoną podjęliśmy, ponieważ mimo zwiększenia obowiązków, mamy więcej czasu dla siebie, gdyż stać nas na wynajęcie ludzi.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.