Kiedy w rodzinie rodzi się dziecko, wszyscy chcą przywitać malucha i wręczyć mu jakiś upominek. Z reguły goście przynoszą noworodkowi zabawki i ubranka. Szczególnie ta druga opcja jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ małe dziecko szybko rośnie i potrzebuje kilku kompletów garderoby.

Prezent w postaci body dziecięcych z własnymi nadrukami

body dziecięce z własnym nadrukiemPrzy wszystkich wydatkach związanych z pojawieniem się na świecie maluszka, nie zawsze jest łatwo skompletować tyle ubranek, by swobodnie z nich korzystać, bez konieczności ciągłego nastawiania prania. Ciekawym prezentem będzie wręczenie rodzicom małego szkraba samodzielnie zaprojektowanego ciuszka. Najczęściej wybieranym ubrankiem są body z długim lub krótkim rękawem, ponieważ są wygodne i przydatne, niekrępujące ruchów dziecka, a przede wszystkim nadają się do noszenia jako odzież spodnia albo wierzchnia, w zależności od temperatury otoczenia. Body dziecięce z własnym nadrukiem to nie tylko pomysł na użyteczny podarunek, ale sprawdzi się również jako pamiątka na kolejne lata. Wymyślony wzór będzie zawsze przypominał rodzicom te chwile, w których zostali rodzicami i ich życie zmieniło się całkowicie. Dodatkową zaletą takiego ubranka jest fakt, że idealnie nadaje się do wykorzystania jako element stylizacji do pamiątkowych zdjęć, tym bardziej że wybranym motywem może być metryczka, imię dziecka albo jakiś zabawny napis. Projektując swój własny nadruk można zabawić się i popisać kreatywnością, a także przygotować coś, co całkowicie zaskoczy lub wzruszy świeżo upieczonych rodziców.

Oryginalne body bez wątpienia pozwoli zachować wspomnienia, a może nawet stanie się częścią rodzinnych anegdot? Warto pomyśleć o tak nietypowym upominku, wywołującym uśmiech na twarzach i jednocześnie spełniającym bardzo praktyczną funkcję.

Related Posts