makijaż permanentny brwi

Moja mama zawsze miewała zwariowane pomysły. Czy to wtedy, jak miała paręnaście lat i robiła sobie różne tatuaże, czy też teraz, kiedy ma już czterdzieści pięć lat i prawdopodobnie powinna być typową mamą zajmującą się w większości czasu domem oraz rodziną.

Makijaż permanentny brwi z Warszawy i inne zabiegi

makijaż permanentny brwiOwszem, zajmuje się nami, ale w międzyczasie robi różne dziwne rzeczy, które kobietom w jej wieku chyba już nie przystają. Ostatnio wpadła na pomysł, że zrobi sobie makijaż permanentny brwi z Warszawy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że do Warszawy mamy trzysta kilometrów, a ona pojechała tam z dnia na dzień. Żeby było jeszcze śmieszniej, wróciła po dwóch dniach, spojrzała na siebie w lustrze i powiedziała, że już jej się znudziły. Stwierdziła, że wybierze się na usuwanie makijażu permanentnego, na szczęście już nie do stolicy. Wróciła do domu taka jak dawniej, jednak wiedziałam, że spokój w domu nie potrwa długo. Wpadła na kolejny świetny pomysł, bo nagle przestał jej się podobać jej tatuaż z dawnych lat. Chciała znowu wyjechać, bo tym razem znalazła świetnego faceta, który oferuje usuwanie tatuażu w Warszawie. Znając ją, powinnam była tego się spodziewać, że po prostu zaczęli ze sobą romansować, a usuwanie tatuażu było przykrywką. Więc dlatego tak często ostatnio pojawiała się w tej stolicy… Stwierdziłam, że muszę z nią o tym pogadać. Powiedziałam mamie, że wiem o tym, że jest zakochana i wcale nie musi co chwilę uciekać aż do Warszawy, żeby nic się przede mną nie wydało. Zasugerowałam, żeby zaprosiła swojego wybranka do nas na kilka dni. Mama rozpromieniła się i powiedziała, że na pewno mu to zaproponuje. Tydzień później zjawił się u nas – dryblas w czarnym podkoszulku, o rękach w całości pokrytych tatuażami. Pierwsze wrażenie było nieco szokujące, ale Damian – bo tak ma na imię – okazał się całkiem w porządku.

W sobotę zabrał mnie i mamę na kort tenisowy i całkiem nieźle się razem bawiliśmy. Muszę przyznać, że mojej mamie poprawił się gust co do mężczyzn i w końcu chyba trafiła na tego odpowiedniego.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.