Prawdopodobnie każdy rodzic zgodzi się ze stwierdzeniem, że małe dziewczynki szczególnie polubiły bajkę Frozen (w Polsce tłumaczoną jako Kraina Lodu). Owe zainteresowanie zostało oczywiście szybko dostrzeżone przez producentów różnego typu akcesoriów dziecięcych, w których zostały wykorzystane postaci i sceny charakterystyczne dla tej bajki.

Kiedy córka marzy o baśniowej pościeli

pościel frozenWśród licznych akcesoriów pojawiła się na rynku również pościel Frozen. Jest to pościel, która na swojej powierzchni zawiera charakterystyczne dla tej bajki postaci, a często również sceny i cytaty, które pochodzą właśnie z tego filmu animowanego. Kiedy nasza córka jest fanką Krainy Lodu, pościel z motywami zaczerpniętymi właśnie z tej bajki może okazać się bardzo ciekawym akcesorium, które na pewno wzbudzi radość naszej pociechy. Dokonując jednak zakupu tego typu pościeli powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na to, by nadruk związany był z ulubionymi postaciami dziecka, ale także na to, w jaki sposób ów nadruk jest wykonany. Każda etykieta pościeli powinna zawierać informacje, na które rodzic powinien szczególnie zwrócić uwagę. Oprócz informacji dotyczącej składu materiałowego danej pościeli, powinniśmy również sprawdzić, jaką metodą został wykonany nadruk na jej powierzchni. Najkorzystniejszą opcją jest metoda sitodruku, do której wykorzystywane są trwałe farby. Dzięki temu nadruk, nawet po wielu praniach nie traci swojego wyglądu i nasycenia kolorów.

Jeśli chodzi o wykonanie pościeli z nadrukami opierającymi się na licencji, producenci dokładają bardzo dużej dbałości w zakresie materiału wykorzystanego do uszycia pościeli, a także metod druku, dzięki którym na pościeli pojawia się odpowiedni nadruk. Dlatego szczególnie należy zwrócić uwagę na oryginalność produktu, którego zakupu chcemy dokonać.

 

Related Posts