Mam dwie córeczki – jedna ma pół roku, a starsza skończyła dwa latka. Kiedy dowiedziałam się w trakcie drugiej ciąży, że znowu będziemy mieli córeczkę bardzo się ucieszyłam. Już chodząc z brzuszkiem wyobrażałam sobie, jaką piękną więź stworzą dziewczynki. Zawsze kiedy widziałam na spacerach mamusię ze swoimi córeczkami, uważałam to za najsłodszy widok na świecie.

Sklep z uroczymi ciuszkami dla małych dziewczynek

sukieneczki dla małych dziewczynekZbliża się wiosna. Obydwie córki powyrastały ze swoich ubranek, więc to najlepszy czas, żeby zrobić większe zakupy. Postanowiłam, że wszystkie ubranka, które zamówię, będą bardzo przemyślane. Chciałabym stworzyć im takie same komplety. Bardzo mi się ta moda na identyczne ubieranie córek podoba. Uważam, że jest to hit modowy ostatnich lat. Swoje ubraniowe poszukiwania rozpoczęłam od zakupów w znanych sklepie oferującym sukieneczki dla małych dziewczynek. Wybór modeli i kolorów w tym sklepie jest niewyobrażalny. Mogłabym wydać całą pensję, żeby je obkupić. Zamówiłam każdej po trzy sukieneczki, wszystkie w wiosennych kolorach. Udało się tak jak planowałam, zamówić identyczne tylko w innych rozmiarach. Jakość tych ubranek już znam, bo robię w tym sklepie zakupy już od czasu mojej pierwszej ciąży. Nigdy się na jakości nie zawiodłam, po kilkunastu praniach ubrania z tej firmy nadal wyglądają jak nowe. Na dodatek są bardzo przewiewne, dzięki zastosowaniu samych naturalnych materiałów.

Jedyne czego żałuję, to tego, że nie mają w ofercie większych ubrań. Marzy mi się, abym mogła ubrać się w takie same sukieneczki jak moje dwie córeczki. Niestety chyba nie jest to możliwe. Na tę chwilę pozostaje mi się cieszyć, że moje córeczki z uśmiechem na twarzy reagują na nowe ubranka. Coś czuję, że wyrosną na piękne i modne kobietki.

Related Posts