Mój wspaniały dzień już niebawem. Biała sukienka wisi w szafie i czeka na swoją wielką chwilę. Podobnie z obrączkami. Wydaje mi się, że wszystko mamy załatwione. Pozostaje tylko ustalić kilka szczegółów dotyczących zdjęć. Tę kwestię zostawiliśmy z narzeczonym na sam koniec. Wybraliśmy bowiem osobę, która od razu wzbudziła nasze zaufanie. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Łódź – ustalenie szczegółów z dobrym fotografem

dobry fotograf na wesele z ŁodziDo zdjęć przykładamy wielką wagę. Od początku zależało nam, żeby stanowiły pamiątkę na całe życie. Co tu dużo mówić – po prostu chcieliśmy aby były wyjątkowe. Na współpracę z nami zgodził się dobry fotograf na wesele z Łodzi. Niezmiernie się ucieszyłam, ponieważ miałam już wcześniej okazję podziwiać jego prace. Wywołały we mnie mnóstwo emocji. To niesamowite, jak gra światłem i cieniem potrafi zmienić charakter zdjęć. Raz nostalgicznie, a raz wesoło. W grę wchodził tylko ten wybrany fotograf. Zaczęliśmy od ustalenia szczegółów. Podobało mi się, że fotograf niczego nie narzucał, wysłuchał tego, co mieliśmy do powiedzenie i na końcu zasugerował kilka kwestii. Zdecydowaliśmy się na dwie sesje – jedną narzeczeńską i drugą ślubną. Obie w zupełnie innym klimacie. Sam udział w takiej sesji będzie dla mnie czymś niezapomnianym. W końcu nie każdego dnia ktoś robi mi zdjęcia na szczycie wieżowca lub w zabytkowym pałacu. Wspólnie ustaliliśmy ilość zdjęć i odbitek dla rodziny i znajomych. W grę wchodziło także wykonanie mini albumu dla rodziców. Część zdjęć zostanie powiększona do wymiarów obrazu na ścianę.

Nadal jestem zdania, że dobre zdjęcia to pamiątka na całe życie. Dlatego uważam, że warto wybrać osobę, która zapewni nam wykonanie usługi na wysokim poziomie. Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Pamiętajmy, że tak szczególny dzień wymaga takiej samej oprawy. Warto o tym pomyśleć.

Related Posts