Pracuję w międzynarodowej korporacji. Dostałam dzisiaj wiadomość od mojego szefa, że nasz zagraniczny prezes planuje konferencje w Polsce i to na nas spadł obowiązek znalezienia odpowiedniego miejsca, gdzie ta konferencja się odbędzie. Moim zadaniem było znaleźć hotel, gdzie odbędzie się konferencja, a także gdzie będą mogli przenocować zagraniczni goście.

Gdzie w dolnośląskim znajdę hotel konferencyjny?

najlepsze hotele konferencyjne DolnośląskieWiedziałam, że muszą znaleźć jakiś luksusowy hotel konferencyjny, żeby zadowolił on naszych zagranicznych przedstawicieli firmy. Poszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam od internetu. Dzięki temu mogłam od razu znaleźć dużo ofert oraz szybko porównać je cenowo. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: najlepsze hotele konferencyjne Dolnośląskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Był to renomowany i luksusowy hotel konferencyjny w okolicach naszej firmy. Miał on bardzo dobre opinie klientów. Oferował on kompleksową obsługę dużych i zagranicznych konferencji. Dysponował on salą konferencyjną mogącą pomieścić do pięciuset osób, a także salą restauracyjną do której można było zamówić catering organizowany przez hotel. Jednocześnie można było wynająć pokoje na nocleg dla uczestników konferencji. Każdy pokój dysponował prywatną łazienką oraz balkonem. W pokojach był także telewizor z dostępem do internetu.

Ten hotel konferencyjny oferował swoje usługi w bardzo niskich, przystępnych cenach. Ogłaszał się nawet jako najtańszy na rynku. Zachęcona dodatkowo pozytywnymi rekomendacjami klientów na jego temat zdecydowałam się nawiązać z nimi współpracę. Jak się okazało to był bardzo dobry wybór. Konferencja się udała głównie dlatego, że była świetnie zorganizowana przez ten hotel. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.

Related Posts