wysokojakościowy defibrylator kliniczny

Prowadzę własną przychodnię medyczną. Zjawiają się tutaj na wizyty lekarskie bardzo chorzy pacjenci. Bardzo ważne było wobec tego dla mnie to, aby w razie nagłych i zagrażających życiu sytuacji móc im udzielić, jak najlepszej pomocy medycznej, jeszcze przed przyjazdem na miejsce karetki pogotowia. Musiałem więc zadbać o to, aby w przychodni znajdował się odpowiedni sprzęt ratujący życie.

Zastanawiałem się nad dobrymi defibrylatorami klinicznymi

wysokojakościowy defibrylator klinicznyJednym z najważniejszych sprzętów był defibrylator. To sprzęt, który jest w stanie przywrócić akcję serca szybciej niż w przypadku standardowego wykonywanego ręcznie masażu serca przez lekarza czy pielęgniarkę. W dodatku defibrylator posiada funkcję elektrowstrząsów, które pomagają przy szczególnie krytycznych przypadkach. Wiedziałem, że na takim sprzęcie nie ma co oszczędzać. Zależało mi na tym, aby kupić wysokojakościowy defibrylator kliniczny. Całe szczęście w hurtowni medycznej bez problemu dostałem taki sprzęt. Po przejrzeniu wielu nowoczesnych modeli, zdecydowałem się na defibrylator manualny. Była to urządzenie dwufazowe, którego czas ładowania do maksymalnej energii wynosił mniej niż pięć sekund. Taki czas ładowania pozwalał lekarzom na szybkie i skuteczne reakcje. Posiadał on zintegrowane łyżki pediatryczne, dlatego z jego pomocą można było uratować nie tylko osoby dorosłe, ale także bardzo małe dzieci.

Jego cena była bardzo przystępna. Nie wahałem się więc dłużej i od razu zdecydowałem się go zakupić. Szczególnie, że sprzedawczyni zapewniała mnie, że to bardzo dobry wybór. Defibrylator ten posiadał bowiem również kolorowy wyświetlacz, wbudowaną drukarkę termiczną oraz pojemna kartę SD zapisującą wszystkie dane z aparatu. To szczegóły, ale mogą one ostatecznie okazać się bardzo ważne.

Więcej na: https://viridian.com.pl/

Related Posts