pracownicy ze wschodu

Uznaliśmy w domu, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak wyjadę za granicę i tam znajdę jakieś zatrudnienie. Kiedy uda mi się zarobić wystarczającą ilość pieniędzy to wrócę do Kraju. Najlepszym rozwiązaniem wydała nam się Polska, ponieważ są tam mile widziani pracownicy ze wschodu i na pewno dostanę pracę.

Pracownicy ze Wschodu dostaną zajęcie

pracownicy ze wschoduJęzyk znam na poziomie komunikatywnym to sobie poradzę. Pojechałam do Bydgoszczy i od razu udałam się w miejsce, które poleciła mi znajoma. Jest tam agencja pracy tymczasowej, która załatwia pracę obcokrajowcom. Wiem, że w tym miejscu pracownicy z Ukrainy są chętnie przyjmowani i jest im oferowana dobra praca. Zarezerwowałam sobie pokój na kilka dni w tanim hotelu i mogłam spokojnie zająć się szukaniem pracy. Agencja pracy tymczasowej z Bydgoszczy, którą poleciła mi znajoma prowadzona jest przez młodą kobietę. Bardzo dobrze mi się z nią rozmawiała i podała mi mnóstwo ofert, gdzie przyjmowani są pracownicy ze wschodu. Postanowiłam odwiedzić każde z tych miejsc i popytać tam o możliwość zatrudnienia. Była tam firma telemarketingowa, gdzie od razu dostałam pracę. Byli tam również zatrudnieni pracownicy z Ukrainy, dzięki czemu mogłam się tam poczuć naprawdę świetnie. Najpierw odbyłam szkolenie, które doskonale przygotowało mnie do pracy na stanowisku telemarketera. Pracuję tam już kolejny miesiąc i jestem zadowolona. Zarabiam duże pieniądze, które wysyłam rodzicom co miesiąc.

W tej firmie pracownicy ze wschodu czują się naprawdę dość dobrze i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Planuję do Bydgoszczy ściągnąć moją siostrę, która w tym roku kończy szkołę. Zna ona również język polski i wiem, że poradzi sobie tak samo jak ja. Będziemy mieszkały razem i bez problemu sobie ze wszystkim poradzimy. Jestem bardzo szczęśliwa, że się udało.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.