fotograf z Torunia

Zawsze marzyłam o tym, żeby pracować jako fotograf. Lubiłam robić zdjęcia, swój pierwszy aparat, stary model na klisze, dostałam w szkole podstawowe od swojego dziadka. On miał trochę takich starych sprzętów, więc dla mnie na początek były idealne.

Dlaczego pracuję jako fotograf w Toruniu?

fotograf z ToruniaPóźniej dostałam na Boże Narodzenie pierwszy aparat cyfrowy. Długi z nim pracowała. Jednak nadal czekałam na swoją lustrzankę. Kiedy ją dostałam to od razu zabrałam się do robienia zdjęć. Przede wszystkie jednak interesowała mnie fotografia ślubna. Chciałam być przy wszystkich takich weselach w Toruniu, być z parą młodą w tym szczególnym dniu. Byłam na kilku kursach takiej fotografii, żeby cały czas doskonalić swój warsztat. W końcu zdecydowałam się na założenie własnej działalności. Teraz pracuje jako profesjonalny fotograf Toruń. Moja praca zawsze jest pełna wyzwań i niespodzianek, ale właśnie to mi się w niej podoba. Dzięki temu każda sesja ślubna wygląda inaczej i jest niezapomniana nie tylko dla młodej pary, ale również dla mnie. Nie wyobrażam sobie robienia tego samego przez cały czas, a fotografia ślubna daje mi zawsze możliwość rozwoju. Mam nadzieję, ze stale będą otrzymywała zlecenia, dzięki czemu będą mogła się utrzymywać jedynie z sesji ślubnych. To jest moje wielkie marzenie, żeby móc z tego żyć.

W przyszłości na pewno dołożę wszelkich starań, żeby cały czas się rozwijać i nie stanąć w miejscu. Dzięki temu powinnam mieć zawsze dużo zleceń na różnorodne sesje ślubne w Toruniu i w jego okolicach.

Najlepszy fotograf w Toruniu to http://vfstudio.eu

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.