Moja córka jak wróciła ze szkoły to zrobiła zakupy. Poprosiłam ja żeby jeszcze zeszła do skrzynki po listy. Ja jestem na zwolnieniu. Skręciłam sobie nogę jak byłam na nartach. Już jest dużo lepiej ale lekarz kazał mi jeszcze z tydzień posiedzieć w domu, żeby noga się wzmocniła.

System wms i braki magazynowe

system wmsW pracy pozwolili mi wykonywać obowiązku z domu. Często pracowałam zdalnie jak byłam w ciąży i moim zdaniem ten rodzaj pracy jest bardzo dobry. Pracownik jest zmotywowany i wydajny a przełożony zadowolony z jakości pracy. Ja nie wyobrażam sobie siedzenia w domu cały czas i gotowania czy sprzątania. Lubię być aktywna. Pracuję w magazynie. Jestem logistykiem od czterech lat. Skończyłam studia i od razu udało mi się znaleźć pracę, w której się spełniam. Jestem odpowiedzialna za zamawianie towarów do naszego magazynu. Zarządzanie magazynem jest skomplikowane. Kierownik i zastępca pilnują żeby nie brakowało materiałów. Kiedy system wms pokazuje, że powoli brakuje towarów przekazują mi znać i ja wówczas zaczynam działać. Wms program bardzo ułatwia mi pracę. Mam dostęp do wszystkich potrzebnych danych. Kiedy kierownik napisze do mnie wiadomość jakiego towaru potrzebuje mogę sobie w systemie wms sprawdzić jego dokładna specyfikację. Mam już stałych dostawców ale często staram się wyszukać nowego producenta, który będzie spełniał nasze wymagania pod względem wysokiej jakości materiałów. Program magazynowy jest popularny w naszej branży. Wiele firm z niego korzysta. Zarządzanie magazynem musi odbywać się na wysokim poziomie.

Magazyn powinien być zarządzany przez osoby, które maja wysokie kompetencje i są w tym kierunku wykształcone. Córka przyniosła pocztę a nawet zdecydowała się zrobić na naleśniki, żebym zjadła coś ciepłego. Ciesze się, że mam taką córkę

Więcej na http://cbis.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.