Od kilku lat wraz z mężem jesteśmy szczęśliwymi rodzicami naszej pięknej i zdrowej córeczki. Z racji tego, iż jest już w miarę dużym dzieckiem, zauważyła u swoich koleżanek świetną lalkę, która jest interaktywna i umożliwia wielogodzinną zabawę. Poprosiła nas o taką w ramach prezentu.

Zakupienie interaktywnej lalki dla naszej córki

baby annabellSzukając z mężem odpowiedniej lalki podczas przeglądania internetu, natknęliśmy się na interesującą ofertę. Lalka, którą znaleźliśmy była wyjątkowo ładna i posiadała naprawdę wiele akcesoriów. Była to lalka Baby Annabell. Zainteresowaliśmy się tą ofertą i chcieliśmy, aby córka zobaczyła ją na zdjęciu i sama zdecydowała czy jej się podoba. Nie chcieliśmy zamówić czegoś przez internet, aby potem usłyszeć słowa rezygnacji i smutek w głosie naszej córki. Po przedstawieniu jej lalki, była bardzo ucieszona i zauroczona nową zabawką. Wraz z nią, byliśmy szczęśliwi, że znaleźliśmy coś ciekawego, więc po kilku minutach wypełniania formularza, aby przesyłka trafiła pod właściwy adres, mogliśmy spokojnie oczekiwać na jej doręczenie. Nasza córka była bardzo niecierpliwa i codziennie pytała się kilka razy o to, kiedy przesyłka do niej dotrze. Po dwóch dniach kurier zapukał do naszych drzwi wraz z paczką, w której znajdowała się lalka. Po jej rozpakowaniu, nasze dziecko było bardzo zadowolone. Przez kilka pierwszych godzin bardzo starała się o to, aby lalce się nic nie stało i obawiała o to, że coś zepsuje.

Na szczęście lalka jest wyjątkowo wytrzymała, a ilość akcesoriów umożliwiła jej zabawę na wiele, wiele dni. Do tej pory jest to jej ulubiona lalka i to właśnie nią bawi się najczęściej. Nie raz zabierała ją do zabawy ze swoimi koleżankami, dlatego każdemu rodzicowi, który poszukuje prezentu dla swojej córki, mogę polecić tego typu lalkę.

Related Posts