Pracuję w dość sporej firmie produkującej opony do pojazdów. W głównej mierze specjalizujemy się w produkcji opon do wózka widłowego. Wiele firm korzysta z wózków widłowych w swojej działalności. A trzeba zaznaczyć, że wielkość opon do tego wózka różni się znacznie w porównaniu do innego pojazdu wymagającego posiadania kół. Warto też mieć jakieś koła w zapasie.

Kształt opon do wózka widłowego

opony do wózków widłowychMoże zacznę od opisania wózka widłowego. Jest to pojazd o niewielkich gabarytach. Jest mały, wąski i ma z przodu takie widełki, które umożliwiają mu podniesienie jakiegoś ładunku. Wózki tego typu wykorzystywane są przy załadunkach i rozładunkach. Z pewnością wózki te nie nabiorą szybkiej prędkości. W końcu nie mają takiego silnika jak w samochodach osobowych. Wózek ma cztery koła. Dwa z tyłu są nieco mniejsze od tych z przodu. ale zależy to też od rodzaju wózka widłowego, w większości przypadków koła są jednakowej wielkości. My produkujemy i małe opony i duże. Opony do wózków widłowych i tak są mniejsze od innych opon przy innych pojazdach. Jak wygląda produkcja takich opon. Przede wszystkim musimy mieć właściwy surowiec do produkcji. Stosujemy wysokiej jakości gumę, która dzięki swoim właściwością jest trwała. Nasze opony rzadko się ścierają. Musi minąć dość spory okres czasu, by tak się stało. Produkcja takich opon nie jest droga, więc i nasze ceny nie są wysokie. Mamy dość sporo klientów. Otrzymujemy sporę zamówienia nawet z zagranicy. Mamy wypracowaną dobrą markę, więc stąd dużo klientów. Można  u nas kupić cały komplet opon, jak i pojedyncze sztuki. Wszystko zależy od tego co potrzebuje klient. Mamy doświadczoną kadrę pracowników i rozwijamy się nadal. Może w przyszłym roku zaczniemy produkować jeszcze inne rodzaje opon.

Należy dbać o opony w naszych wozach. W szczególności dbaj o nie firmy, które mają na stanie swojej firmy pojazdy, zwłaszcza wózki widłowe. One bardzo ułatwiają nam pracę. Mogą załadować, rozładować oraz przewieźć znaczny ładunek. Jeśli uszkodzi się jedna opona to trzeba ją wymienić. Liczebność wykorzystywanych wózków widłowych jest tak duża, więc moja firma zajmuje się ich produkcją.

Related Posts