głośniki

Ostatnio przypadło mi organizowanie imprezy firmowej. Nie wiedziałem jak się do tego zabrać, bo samemu było ciężko takie coś organizować. Obsługa techniczna imprez bo taka miała być ta firmowa jest specyficznym rodzajem imprezy, ponieważ organizowana dla mniejszej ilości osób niż imprezy masowe, muszą być zorganizowane do jak najmniejszych detali.

Obsługa techniczna imprez musi być profesjonalna.

głośnikiMniejsze towarzystwo ma większe wymagania pod względem organizacji, muzyki czy cateringu. Po pierwsze najważniejszy, oprócz pieniędzy jest lokal. Lokal, który musimy wybrać bardzo dokładnie, sprawdzając chociażby jak dostępny jest dla uczestników, bo wiadomo, że raczej nikt nie przyjedzie własnym samochodem, ale ważny jest prestiż lokalu. Warto sprawdzić czy jest tam kompleksowa i czy wszyscy będą zadowoleni z obsługa techniczna imprez. Ponadto warto sprawdzić catering czyli jedzenie jakie przyjdzie nam jeść. Powinno być smaczne. Tak właśnie zrobiłem. Poszedłem do restauracji, którą wybrałem, z rodzina na obiad. Jedzenie było bardzo pyszne co widać było po moich dzieciach, którym naprawdę w tej kwestii ciężko dogodzić. Teraz pozostało mi zamówienie na jedzenie an dzień imprezy firmowej. Nie było większego problemu pomimo że czas był bardzo odległy, ale termin już zarezerwowany. Następnie w internecie poszukałem DJ’a wpisując „DJ na imprezy firmowe” w wyszukiwarce google i od razu wyskoczyło mi wiele stron muzyków, a także agencji, które zajmują się szukaniem pracy dla takich muzyków. Wolałem jednak wybrać DJ’a który ma własną stronę i na pewno jest lepszy i bardziej znany. Niestety z trzech do których dzwoniłem tylko jeden miał wolny termin i dodatkowo nie był drogi. Mając na uwadze oczywiście moich gości wypytałem go o rodzaj muzyki jakim dysponuje, a on kończąc opowieść, dodał że można mu podesłać swoje ulubione utwory a on coś zmiksuje. No cóż stwierdziłem że będzie odpowiedni, o czym później się przekonałem, bo DJ nie chciał żadnego alkoholu i dopiero po namowach zaczął się z nami bawić.

I tak zyskaliśmy nową znajomość. Oprócz tego obsługa techniczna była przednia. Jednak gdyby organizacja konferencji wchodziła w grę to nie podjąłbym się jej chociaż ta impreza integracyjna była przednia. Obsługa techniczna imprez była pierwszej klasy.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.