projektowanie wnętrz

Od kiedy tylko pamiętam zawsze chciałam mieć swój własny dom. Długo wynajmowałam mieszkania gdy studiowałam jeszcze w Lublinie a także po studiach. Mogłam co prawda jakiś czas po ślubie z mężem wziąć kredyt i kupić mieszkanie.

Warto skorzystać z projektowania wnętrz

projektowanie wnętrzJednak wolałam poczekać aż obydwoje zaczniemy więcej zarabiać i będzie nas wtedy stać na wybudowanie domu. Mąż nie rozumiał tego podejścia bo chciał mieć jak najszybciej swoje mieszkanie. Często się niestety o to sprzeczaliśmy. Jednak stanęło na moim i po kilku latach wzięliśmy kredyt na budowę domu. Ja do momentu gdy nie wyjechałam na studia mieszkałam u rodziców w domu jednorodzinnym i nie wyobrażałam sobie tego, że mogę całe życie spędzić w bloku. Oczywiście mieszkanie ma swoje plusy jednak dla mnie dom był idealnym miejscem do życia. Gdy wybudowaliśmy dom moi rodzice dali nam znaczną kwotę pieniędzy na to żebyśmy mogli się urządzić jak tylko chcemy. Stwierdziłam, że skorzystamy z usług jak tanie projektowanie wnętrz w Lublinie. Taki projektant wnętrz nie kosztuje tyle żeby nie było nas na to stać. Zaczął on projektowanie wnętrz od kuchni bo według niego tam właśnie jest serce domu. I dobrze bo dla mnie to także ważne pomieszczenie. A aranżacja wnętrz jaką zaproponował nam projektant od razu przypadła mi do gustu. Uważam, że po prostu wszystko zostało zrobione tak jak byśmy mogli tylko sobie wymarzyć. Zostało nam jeszcze trochę pieniędzy także stwierdziliśmy, że zamówimy jeszcze projektowanie ogrodów bo my się na tym kompletnie nie znaliśmy.

Takie zakładanie ogrodów nie jest wcale takie łatwe jak się może wydawać. Ja nigdy nie miałam do czynienia z robieniem czegokolwiek w ogrodzie i trochę się tego obawiałam. Dlatego też zleciliśmy te prace profesjonalistom bo baliśmy się, że zrobimy coś źle. Ten projekt ogrodu ma być gotowy za tydzień.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.