firma rekrutacyjna

Moja firma jest na rynku od pięciu lat. Nie narzekam na renomę. Wiele poświęciłem żeby znaleźć się w ty miejscu, w którym obecnie jestem. Muszę przyznać, że moja rodzina odczuwała to na każdym kroku. Teraz postanowiłem trochę zwolnić. Korzystam z pomocy agencji pracy tymczasowej.

Firma rekrutacyjna i chętni pracownicy

firma rekrutacyjnaAgencja pracy tymczasowej zgłosiła się do mnie jakiś czas temu. Jest ona bardzo pomocna w prowadzeniu mojej działalności. Firma rekrutacyjna , z którą kiedyś pracowałem niestety zmieniła lokal i już nie jest dostępna w naszym mieście. Przeniosła się do Poznania i tam ma więcej pracy. Nasza miejscowość nie jest tak duża jak Poznań ale agencja pracy tymczasowej, z którą obecnie współpracuje radzi sobie w naszej miejscowości. Muszę przyznać, że jestem zadowolona ze współpracy i chętnie korzystam jeśli mam tylko taka możliwość. Leasing pracowniczy został mi zaproponowany przez agencję pracy. Na początku nie byłem przekonany do takiego zatrudniania pracowników. Nie wiedziałem, że w naszej miejscowości znajdzie się tylu chętnych. Sprawdzona firma rekrutacyjna nigdy mi takich rozwiązań nie proponowała. Outsourcing pracowniczy jest bardziej opłacalny dla właścicieli mniejszych firm. Dzięki temu nie ponorze aż tak wysokich kosztów. Outsourcing kadrowo-płacowy także stosuję w mojej firmie. Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką specjaliści wykonują moja firmanie ma żadnych zaległości. Wszystko jest wykonywane na czas a ja nie muszę się martwić terminami. Postanowiłem trochę odpuścić i zabrać moją rodzinę na wakacje. Zastępca wie, ze w pilnych sprawach ma dzwonić do agencji.

Agencja pracy tymczasowej została poinformowana o mojej dwutygodniowej nieobecności. Firma jest ważna ale jak mam pewność, że wszystko działa sprawnie to trzeba więcej czasu poświecić rodzinie, która jest najważniejsza.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.