szkolenie

Mam na imię Monika. Prowadzę działalność szkoleniową. Pracuję w rożnych firmach i przygotowuje dla ich pracowników szkolenia. Szkolenia menadżerskie są bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Wiele firm inwestuje pieniądze w swoich pracowników.

Szkolenia menadżerskie – jakie mają zadanie?

szkolenie

Jest to wydatek, który bardzo szybko się zwraca. Polecane najlepsze szkolenia menadżerskie pomagają osobom, które są zatrudnione na stanowiskach kierowniczych podejmowania trafnych decyzji. Kierownicy odpowiadają za wyniki swoich pracowników. Jeśli wiedzą jak wyznaczać cele i jak je prawidłowo realizować to zarządzanie personelem wcale nie jest trudne. Przeprowadzam także w firmach szkolenia sprzedażowe. Są one coraz częściej zamawiane przez firmy, które zatrudniają konsultantów. Wiele firm sprzedaje różne usługi lub towary przez telefon. Sprzedaż dla firm jest bardzo istotna. Od niej zależy jaki firma będzie miała zysk. Czy firma będzie rentowna. Szkolenia sprzedażowe muszą być efektywne. Pracownicy muszą umieć analizować sytuacje. Powinni wiedzieć jak realizować postawione przez kierownictwo lub liderów grup cele. Firmy chętnie korzystają także z moich usług. Wiedza, że coaching indywidualny czy zespołowy, który gwarantuję jest na wysokim poziomie. Spotkania indywidualne są bardzo przydatne. Pracownicy mogą na spokojnie się otworzyć. Nie muszę się stresować, że przełożony słucha o ich problemach z osiąganiem wyników. Natomiast coaching zespołowy pozwala na wspólne wyznaczanie celów i wspólną ich realizacje.

Oba coachingi są bardzo przydatne w dzisiejszych czasach. Sesje coachingowe nie są drogie. Ja lubię moja prace. Doceniam kontakt z ludźmi. Dużo się od nich uczę i czerpię pozytywna energie. Bardzo ciesze się gdy sesje pracownikom pomagają i potrafią dzięki nim realizować swoje wszystkie cele.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.