Tenis-kraków

Pewnego dnia dostałam bardzo atrakcyjną ofertę pracy. Zaoferowała mi ją zielona szkoła na terenie Krakowa. Tam zazwyczaj przyjeżdżały grupy młodzieży, klienci indywidualni lub całe rodziny z dziećmi decydowały się na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Tenis w Krakowie – to ja prowadzę!

Tenis-krakówJa miałam prowadzić tenis dla dzieci. Zazwyczaj była to młodzież z podstawówki. Od czasu do czasu ktoś chciał indywidualne nauczanie. Bardzo podobał mi się taki system zajęć. Zawsze była to dla mnie doskonała okazja na dodatkowy zarobek. Również mogłam mieć bardzo elastyczny grafik. Tenis-kraków stawał się bardzo popularną formą rozrywki w moim mieście. Każdy na wiosnę zapisywał się na różnego rodzaju zajęcia. Ja nawet miałam stałych bywalców. Poznawałam wielu ciekawych ludzi. Również miała stały kontakt z innymi instruktorami. Nawet zaproponowano mi obóz na mazurach. Niestety nie miałam żadnych uprawnień do prowadzenia jachtu. Moje lekcje tenisa zawsze były dobrze zorganizowane. Zawsze stawiałam na przyjazną atmosferę podczas zajęć. Wszystko miało odbywać się w formie rozrywki. Nie mogłam dopuścić do nie przyjemnych sytuacji. Najwięcej zajęć prowadziłam w połowie wakacji. Wtedy moja spółka organizowała obozy tenisowe. Raz musiałam pojechać w tym celu za granicę. Zaplanowano wycieczkę do Włoch z tenisem.

Mi oczywiście zawsze dopowiadały takie propozycje. Podróże zawsze były moim wielkim marzeniem. W przyszłości planowałam poświęcić cały wolny czas nauce tenisa. Wiedziałam, że przy odrobinie szczęścia mogłabym się z tego utrzymać. To mi bardzo odpowiadało. Mogłabym robić coś co naprawdę lubię i potrafię. To byłaby nie zwykła szansa na rozwój.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.