Rynek sprzętu rowerowego jest dość zróżnicowany i znajdzie coś dla siebie każdy rowerzysta. Także rodzice z małymi dziećmi mogą się zaopatrzyć w specjalne wózki będące zarazem przyczepkami rowerowymi, które umożliwiają bezpieczne przewożenie dzieci.

Funkcje przyczepki Qeridoo

przyczepka qeridooKażde dziecko lubi aktywność fizyczną bez względu na wiek. Pierwszym sprzętem rowerowym dla dziecka, jest rowerek biegowy, potem trzykołowy, aż w końcu standardowy jednoślad. Jednak zanim maluch nauczy się dobrze jeździć na rowerze, to minie sporo czasu. Do tego momentu można wozić dziecko w przyczepce, do której samo sobie wejdzie i samo wyjdzie. Przyczepka Qeridoo jest w taki sposób skonstruowana, że można w niej zamontować fotelik samochodowy z niemowlakiem. Na rynku dostępne są modele jedno, lub dwuosobowe. Konstrukcja przyczepki, pozwala na łatwą zamianę jej w wózek biegowy, a dyszel rowerowy, którym jest on połączony z rowerem, możemy schować do pojemnika pod siedziskiem. Przyczepka jest bardzo pojemna i ma dużo kieszeni i schowków na przechowywanie jedzenia, picia, czy niezbędnych rzeczy dla dziecka. Maluchy w środku mają dużo miejsca, a oparcie posiada możliwość ustawienia konta nachylenia, dzięki czemu dziecko w trakcie wycieczki może się przespać w pozycji leżącej. Dla bezpieczeństwa, dzieci zapina się pasami z pięciostopniową regulacją, które są gwarancja pozostanie dziecka w tym samym miejscu przez cały czas jazdy. Przyczepka firmy Qeridoo posiada mocne hamulce, praktyczny uchwyt do prowadzenia i dobre amortyzatory. 

Zakup przyczepki powinien być przemyślany, ponieważ jej nabycie nie jest małym kosztem. Dobra przyczepka z firmy Qeridoo kosztuje około tysiąc sześćset złotych, a najtaniej ją kupimy w klepach internetowych i też tam znajdziemy ich największy wybór.

Related Posts