Na uczelnię muszę przygotować biznes plan na zaliczenie przedmiotu z bardzo wymagającym profesorem. Postanowiłem opisać auto pomoc. Uwielbiam branżę motoryzacyjną i często oglądam różne filmy czy programy, z których można się wiele na ten temat dowiedzieć.

Autoholowanie jest popularną branżą

autoholowanie Postanowiłem opisać firmę, którą zostanie założona w Warszawie. Warszawa to spore miasto i na pewno duża ilość osób pozwoli na długie funkcjonowanie firmy. Tanie autoholowanie na terenie Warszawy jest dosyć popularną branżą. Sporo osób korzysta z takiej pomocy. Postanowiłem założyć, ze moja firma będzie dostępna przez całą dobę. Niestety często zdarza się tak, że holowanie jest potrzebne wieczorami czy nawet święta. Jeżeli moja firma byłaby zamknięta wieczorami i w święta to klienci korzystaliby z pomocy mojej konkurencji i byłbym na tym sporo stratny. Pomoc drogowa musi być dostępna dla klientów. Założyłem, ze moja siedziba będzie znajdowała się w centrum miasta Warszawa. Klienci będą mogli skorzystać z trzech numerów. Zależy mi, żeby dodzwaniali się do mnie w miarę możliwości za pierwszym razem. Zatrudnię osoby, które będą zajmowały się odbieraniem telefonów i kierowaniem specjalistów, którzy będą rozwiązywać problemy. Mechanika pojazdowa 24h musi być wykonywana przez nas na najwyższym poziomie. Zadowolenie klientów, którzy będą korzystać z moich usług jest dla mnie najważniejsze. Zadowoleni klienci będą polecać moje usługi następnym klientom i dzięki temu moja firma będzie się rozwijać i dobrze funkcjonować.

Auto pomoc została przez mnie dobrze opisana. W biznes planie umieściłem wszystkie potrzebne wydatki, które będę musiał ponieść na uruchomienie firmy i prowadzenie jej na wysokim poziomie. Pomoc drogowa musi być dostosowana do różnych sytuacji. Wydatki na rozpoczęcie biznesu są spore ale szansa powodzenia i utrzymania firmy na rynku jest duża.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.