Niewiele firm budowlanych posiadało własne kontenery, służące za pomieszczenia administracyjne czy pracownicze na placu budowy. Zakup takowych był bowiem dość dużą inwestycją, a nawet przekonwertowanie kontenerów towarowych wymagało bardzo dużego nakładu pracy.

Tani wynajem kontenerów użytkowych

najlepsza wypożyczalnia kontenerówZnacznie lepszym i szybszym rozwiązaniem był wynajem kontenerów od jednej z wielu wypożyczalni, współpracujących z firmami budowlanymi z całego kraju. Niektóre wypożyczalnie nie posiadały jednak zbyt dobrej jakości kontenerów, lub oferowały tylko ograniczone ilości. Na szczęście, po rozpoczęciu nowego zadania została nam polecona, jak się okazało, bodaj najlepsza wypożyczalnia kontenerów w okolicy. Nie tylko mogliśmy wybierać w bardzo rozbudowanej ofercie, obejmującej zarówno mobilne pomieszczenia administracyjne z możliwością podłączenia źródła prądu, ale również odmiany pracownicze czy magazynowe, jak również i sanitarne, bardzo rzadko spotykane. Mimo iż były to kontenery wynajmowane, każda sztuka była w idealnym stanie technicznym, gdyż wypożyczalnia dokładała wszelkich starań by przeznaczyć do wynajmu wyłącznie najlepsze egzemplarze. Umowa wynajmu obejmowała nie tylko udostępnienie samych kontenerów, ale również nieodpłatną naprawę ich elementów w razie awarii, zwłaszcza jeśli dotyczyła ona sieci elektrycznej, oraz wymianę tych kontenerów których stan techniczny nie był satysfakcjonujący po pierwszych trzech miesiącach użytkowania.

Dla osób zainteresowanych, wypożyczalnia oferowała również możliwość odsprzedania wynajętych kontenerów po zakończeniu umowy, lub po dwóch latach użytkowania wynajętych pomieszczeń. Była to korzystna oferta dla mniejszych firm, nie posiadających dużego budżetu na pomieszczenia mobilne dla pracowników budowy.

 

Related Posts