kontenery na gruz

Na wiosnę postanowiliśmy z mężem przeprowadzić remont domu, wliczając jeszcze dodatkowo ogrodu. Remont polegał na przebudowie strychu chcieliśmy z tej nie użytecznej części domu, zrobić część mieszkalną dla naszej nastoletniej córki.

Kontenery na gruz z Wrocławia na wynajem

kontenery na gruz Na strychu trzymaliśmy same starocie, niepotrzebne rzeczy oraz jakieś niewielkie kontenery, w których były stare narzędzia męża. Musieliśmy zburzyć też zburzyć jedną ścianę działową, by poszerzyć przestrzeń. Na zbierało się trochę tego i trzeba było gdzieś to wywieźć. Mąż pojechał do pobliskiej firmy usługowej, mającej kontenery na gruz z Wrocławia do wynajmu. Wynajem takiego kontenera nie jest zbyt drogie, zwłaszcza, że jest stawka godzinowa. Nam w zupełności wystarczył jeden kontener na gruz, więcej nie było konieczności wypożyczenia. Wrocław jest miastem, gdzie siedzibę ma te przedsiębiorstwo wynajmujące kontenery. Więc mój mąż daleko nie miał, jakieś 10 km, to jest jakieś 15 min jazdy samochodem bez korków. Mąż burzył ściany, zbierał wszystko na kupkę, a ja wiaderkami, małymi porcjami wynosiłam gruz, brałam małe ilości, by się za bardzo nie zmęczyć. Następnie po zniesieniu całego gruzu, trzeba było go wywieźć na wysypisko. Wywóz gruzu zajął mojemu mężowi jakieś dwie godziny, bo zanim dojechał to trochę mu zeszło.

Ja w tym czasie weszłam na górę i zaczęłam sprzątać, zamiatać i myć na mokro. Następnego dnia trzeba było wziąć się za mocowanie płyt gipsowych, a później trzeb było pomalować ściany i doprowadzić prąd. Remont będzie trwał jeszcze 2 tygodnie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.