projektowanie biurowców

Właścicielka poprosiła mnie do swojego gabinetu. Mam się do niej zgłosić o godzinie dwunastej. Jestem trochę zmartwiona. Mam nadzieję, ze nie chce mnie zwolnić. Jako ostatnia zostałam zatrudniona do biura. Biuro projektów ostatnio miało trochę mniej zleceń. Ja zawsze starałam się wszystkie zlecenia i projekty wykonywać bardzo dokładnie.

Projektowanie biurowców to duże wyróżnienie

projektowanie biurowcówDo tej pory właścicielka nie miała do mojej pracy żadnych zastrzeżeń. Mam nadzieję, że właścicielka ma dla mnie dobrze informacje. Biuro projektowe, w którym pracuje ma dobra renomę. Pracuję w nim od roku. Pamiętam jak się cieszyłam kiedy dowiedziałam się, ze ostałam zatrudniona. Biuro architektoniczne ma samych najlepszych klientów. Zgłaszają się do nas przede wszystkim firmy rzadziej klienci indywidualni. Projekty hoteli, które przygotowujemy są na prawdę ekskluzywne i bardzo nowoczesne. Projektowanie biurowców to moja pasja i chciałabym nadal pracować w tej branży. Wybiła dwunasta i poszłam do szefowej. Poprosiła mnie żebym usiadła bo ma dla mnie propozycję. Pewna firma z miejscowości Wrocław zgłosiła się do nas z prośbą przygotowania projektu biurowca. Właścicielka postanowiła przydzielić mnie do tego zlecenia. Do tej pory nie brałam udziału w tak sporych pracach. Bardzo ucieszyłam się kiedy właścicielka mi przekazała taką informację. Projektowanie biurowców przez profesjonalistów jest dla mnie sporym wyróżnieniem.

Przy tym zleceniu będę pracować z doświadczonymi specjalistami i będę miała możliwość nauki. Podziękowałam za docenienie mojej dotychczasowej pracy i zagwarantowałam, że właścicielka będzie nadal zadowolona z mojej pracy. Biuro projektów zapewnia mi dobre wynagrodzenie i dobre warunki pracy. Nasze biuro projektowe znajduje się na obrzeżach miasta Wrocław. Nie daleko mieszkam więc chodzę na pieszo do pracy.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.