Moja siostra ma trójkę dzieci. Gdy ich widzę to zdaję sobie sprawę z tego jak ten czas szybko leci. Po prostu chyba jednak najbardziej widać to w dorastających dzieciach. Stwierdziłam, że trzeba jakoś uwiecznić te chwilę w sposób wyjątkowy. 

Sesja zdjęciowa trójki dzieci

sesja dziecięca śląskTeraz jest coraz więcej fotografów, którzy robią zdjęcia typowo dziecięce. I bardzo dobrze, że się w tym specjalizują bo jednak praca z dzieckiem jest czymś zupełnie innym niż praca z osobą dorosłą. Doszłam do wniosku, że opłacę taka sesję dla dzieci mojej siostry. Chciałabym po prostu żeby mieli taką ładna pamiątkę z dzieciństwa. Gdy powiedziałam o tym siostrze to była wręcz zachwycona bo ona od dawna o czymś takim myślała. Tylko, że mając trójkę dzieci ma po prostu trochę inne wydatki. Taka sesja dziecięca na śląsku nie jest też bardzo droga. No ja wychodzę z założenia, że każde dziecko chociaż raz powinno mieć zrobione takie fotografie. Poszłam z dziećmi do fotografa. Tam było zrobione profesjonale studio. Znajdowały się tam różne tła a także gadżety. Dzieci zostały też bardzo ładnie ubrane i uczesane. Wyglądały pięknie. A fotograf na tych zdjęciach moim zdaniem uchwycił też ich cechy charakteru co jest jednak niezwykle trudne. Z podziwiam przyglądałam się jak ten fachowiec pracuje i jak to robi, że zdjęcia wychodzą tak niesamowicie. Bo wiadomo, że ma naprawdę dobrej jakości aparat. Ale pewnie drugie pięćdziesiąt procent to po prostu talent.Ważne było też to, że ten pan miał świetny kontakt z dziećmi. widziałam, że dzieciaki czuły się przy nim bardzo swobodnie.

Po kilku dniach poszliśmy odebrać fotografie. Byłam po raz kolejny zaskoczona tym jak wyszły. Zdjęcia wyglądały pięknie. wiedziałam, że będzie to wspaniała pamiątka zarówno dla rodziny jak i dla samych dzieci.

 

Related Posts