Któregoś dnia, gdy wyszłam z klatki, ujrzałam balony przy nowo powstałym lokalu. Zaciekawiło mnie to, bo zebrało się tam sporo ludzi. Byłam ciekawa, co to za otwarcie. Zawsze interesuję się, gdy dzieje się coś ciekawego, więc nie mogło mnie zabraknąć również w tamtym miejscu. Uwielbiam sklepy, a zakupy są moją pasją, więc nie mogłam tego przegapić.

Galanteryjne dodatki zawsze modne

sklep z galanterią skórzanąGdy podeszłam wystarczająco blisko, dowiedziałam się, że to sklep z galanterią skórzaną dopiero co rozpoczyna swoją przygodę w moim mieście. Najlepsze w tym było to, że będę go miała na wyciągnięcie ręki! Tuż pod blokiem? No nie mogłam sobie wymarzyć czegoś lepszego. Na otwarciu zawsze jest dużo ludzi, ale mnie to nie przeszkadza. Musiałam tam zajrzeć i przepchnąć się przez tłum. Z okazji otwarcia, mieli -20% na cały asortyment. Dobrze, że akurat dostałam trochę grosza, więc mogłam sobie pozwolić na małe zakupy. Cały sklep był pięknie zaaranżowany. Ściany pomalowane na jasny brąz, idealnie łączył się ze skórzanymi elementami. Były one na białych półeczkach, wszystko równo porozkładane. Pomyślałam sobie, że nie zaszkodzi, jak poprzymierzam sobie kilka skórzanych kurteczek, bo chociaż robiło się już ciepło, to ranki i wieczory zdarzały się jeszcze chłodne. Oprócz kurtek interesowały mnie paski, nawet wzięłam jeden. Jak otwarcie, to trzeba korzystać przecież. Co do kurtki, to nie mogłam się zdecydować, bo wszystkie modele były fajne, jednak w końcu wybór padł na taką krótszą z dżetami. Cudnie komponują się ze skórą.

Mimo, że nie planowałam tego dnia zakupów, można powiedzieć, że same przyszły do mnie. Jak miałam się powstrzymać, przed taką okazją. Dobrze, że sklep mam tak blisko, bo za jakiś czas będę potrzebowała nowej torebki. Wtedy będę wiedziała, gdzie się udać, by wybrać sobie nowy model.

Related Posts