Gdy miałam dziewiętnaście lat, przeżywałam czas pierwszej miłości. Mój chłopak był kilka lat starszy i wyobrażałam sobie, że gdy skończę studia weźmiemy ślub i będziemy żyć razem długo i szczęśliwie. Byłam bardzo zakochana, więc zdecydowałam sobie wytatuować jego imię na żebrach. Niestety, po kilku miesiącach rozstałam się z ówczesnym ukochanym, a tatuaż stał się sporym problemem.

Bezbolesne i szybkie usuwanie tatuażu

usuwanie tatuażu w łódzkim salonieNiestety, ze względu na fakt, że usuwanie tatuażu zawsze kojarzyło mi się z ogromnym bólem i blizną, która podobno pozostaje nie zdecydowałam się na wykonanie tego zabiegu. Imię na żebrach było pamiątką nieprzyjemną, jednak sama byłam sobie winna. Ostatnio jednak usłyszałam, że usuwanie tatuażu w łódzkim salonie jest szybkie i bezbolesne, a dzięki dużej wprawie osoby wykonującej zabieg nie pozostaje widoczna i nieestetyczna blizna. Zdecydowałam się na skorzystanie z usługi. Faktycznie, zabieg był przeprowadzony bardzo szybko. Byłam po wrażeniem warunków higienicznych, jakie panowały w salonie. Wszystko było czyste i sterylne, w związku z czym nie musiałam obawiać się ewentualnego zakażenia. Zabieg rzeczywiście nie był zbyt bolesny. Owszem, coś tam poczułam, jednak spodziewałam się czegoś o wiele gorszego. Dodatkowo została mi tylko minimalna zmiana na skórze, która nie jest zauważalna dla osób, które nie wiedzą czego mają szukać. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.

Decydując się na usunięcie tatuażu, chciałam się jednocześnie pozbyć przykrych wspomnień. Dzięki jednemu z łódzkich salonów udało mi się tego dokonać w sposób szybki i bezbolesny. Zabieg nie spowodował powstania nieestetycznej blizny, a dzięki profesjonalizmowi salonu nie obawiałam się ewentualnego zakażenia, jakie może pojawić się w związku z ingerencją w głębokie warstwy skóry.

Related Posts