catering

Moja siostra lada chwila bierze ślub. Ostatnio jednak miała w związku z tą kwestią sporo problemów. Wiadomo, że w związku z ceremonią, jak i późniejszym świętowaniem, jest naprawdę bardzo dużo załatwiania.

Catering w pomorskim i pożar restauracji

cateringTrzeba załatwić catering pomorskie i dobre jedzenie, a to jest tylko wierzchołek góry lodowej. Naprawdę, wtedy kiedy ona organizowała swoje wesele, przekonałam się dopiero, ile to jest biegania i załatwiania. A wszystko tylko dla jednego wieczoru. Człowiek zaczyna się zastanawiać, czy w ogóle warto w takim razie robić wesele. Oczywiście jedzenie może od razu zapewniać restauracja, w której się organizuje wesele. To nie jest problem. W ten sposób nie trzeba załatwiać już żadnej zewnętrznej firmy. Mimo wszystko jednak i tak jest cała masa załatwiania w związku z tym wydarzeniem. U siostry dodatkowo pojawiły się inne kłopoty, jakby mało było już zamieszania. Okazało się, że dobra restauracja, którą specjalnie wybrała na ten ważny dla siebie dzień, na kilka miesięcy przed spłonęła. Dziękowałam Bogu, że to się nie zdarzyło na przykład na dzień przed albo miesiąc przed. Tak przynajmniej mieliśmy jeszcze jakąś szansę, żeby znaleźć coś innego. I tak było jednak ciężko, bo wiadomo, że takie rzeczy załatwia się raczej na rok przed danym wydarzeniem. Tak przynajmniej jest w Gdańsku, a słuchy mnie doszły, że gdzie indziej także. Udało nam się jednak jakimś cudem sprawić, że sala weselna była i to w dodatku atrakcyjna.

W pomorskim to był cud można powiedzieć, bo naprawdę ilość wesel jaka się tutaj odbywa w stosunku do ilości restauracji nie pozwalała nam mieć wielkich złudzeń. To jednak było zupełnie nowe miejsce, o którym jeszcze wiele osób nie wiedziało. Udało się więc zaklepać termin i nawet cena była dużo niższa.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.